fbpx
Czy gala high league 6 się odbędzie?

Czy gala high league 6 się odbędzie?

Spis treści - Czy gala high league 6 się odbędzie?

Federacja High League niedawno poinformowała nas, że ze względu na zatrzymanie przez policję zawodnika i śmierci znanego freak fightera, podjęła decyzję o przełożeniu konferencji przed galą High League 6. Oznacza to, że najprawdopodobniej wydarzenie High League 6 nie odbędzie się zgodnie z planem. Na naszym kanale YouTube dodaliśmy krótką ankietę, ponieważ chcieliśmy dowiedzieć się co sądzicie o przełożeniu gali High League 6 na inny termin. Okazuję się, że zdania są bardzo mocno podzielone i jest to 50 na 50. Jeśli chodzi o komentarze pojawiające się pod ankietą, wiele osób pisało, że świat freaków powinien odpocząć, a kolejni uważają, że śmierć i więzienie to nie koniec świata i nic takiego się nie wydarzyło. 

Kiedy jest gala High League 6?

Gala High League 6 to bardzo oczekiwane wydarzenie, które w ostatnim czasie cieszy się dużym rozgłosem. Wszystko za sprawą ostatnich wydarzeń dotyczących zawodników, którzy mieli zawalczyć na najbliższej gali. Impreza zaplanowana została na 18 marca i ma odbyć się w Katowickim Spodku. To już szósta odsłona tego wydarzenia, a tegoroczna gala zapowiada się na jedną z największych i najbardziej ekscytujących jak do tej pory. Wiele osób zastanawia się również czy całe wydarzenie dojdzie do skutku, ponieważ jak na razie federacja straciła dwie duże gwiazdy, które miały pojawić się na gali. Pierwsza osoba to Jacek Murański, który najprawdopodobniej nie zawalczy w klatce po stracie swojego jedynego syna czyli Mateusza Murańskiego. Kolejny zawodnik to bardzo medialny i głośny Scarface Bomba, zapowiadał na wywiadach, że pojawi się na 6 odsłonie wydarzenia.

Kto walczy na High League 6? Karta walk

High League 6 to pojedynek, który odbędzie się w sobotę, 18 marca w Katowickim Spodku. Karta walk składa się z kilku ekscytujących pojedynków z udziałem najlepszych zawodników ze świata freak fight. Marcin Najman miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim i było to przez wielu bardzo długo wyczekiwane starcie, jednak ze względu na ostatnie okoliczności nie wiemy czy dojdzie ono do skutku. Kolejny długo zapowiadamy pojedynek to walka Lexy Chaplin, która najprawdopodobniej zmierzy się z Pauliną Hornik. Bardzo ciekawym starciem z pewnością będzie walka Marcina Dubiela z pashaBicepsem. Jest to zdecydowanie najcięższy rywal dla Marcina, który ostatnio bardzo dobrze radzi sobie w oktagonie. Karta walk High League 6 najprawdopodobniej będzie wyglądać następująco:

  • Jarosław pasha Jarząbkowski – Marcin Dubiel
  • Marcin Najman – Jacek Murański
  • Lexy Chaplin – Paulina Hornik
  • Denis Załęcki – Danniel Omielańczuk
  • Tomasz Szalony Reporter Matysiak – TBA
  • Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – Andrzej Gazda
  • Cezary Nykiel- TBA
  • Scarface Bomba- TBA
  • Denis Labryga – Konrad Karwat

Co z walką Najman – Murański na High League?

Walka Najman-Murański na High League była jedną z najbardziej oczekiwanych walk wieczoru. Marcin Najman i Jacek Murański to zawodnicy w podobnym wieku, a ich walka zapowiadała się jako bardzo elektryzująca. Jednak ze względu na tragedię, która spotkała Jacka Murańskiego ten pojedynek najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku. Federacja jednak nie wydała na ten moment żadnego oświadczenia dotyczącego tej walki, dlatego pozostaje nam czekać na jakiekolwiek informacje. 

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!