fbpx
Piotr Lizak

Piotr Lizak

Zawodnik MMA Piotr Lizak

Biogram

Piotr Lizak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Piotr Lizak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Piotr „Lizak” Lizakowski: Wpływowy Freak Fighter i YouTuber

Piotr Lizak Lizakowski, młody zawodnik MMA i popularny YouTuber, zdobył ogromną popularność dzięki swoim występom na kanale „Ebe Ebe”. Jednak to dopiero początek jego kariery, ponieważ już niedługo zadebiutuje jako zawodowy zawodnik w organizacji High League. Kim jest ten utalentowany sportowiec?

Piotr Lizak – wiek

Piotr „Lizak” Lizakowski urodził się 27 września 1999 roku, co oznacza, że ma obecnie 23 lata. Choć jest jeszcze stosunkowo młody, ma już na swoim koncie udział w kilku walkach amatorskich MMA. Jednak prawdziwy przełom w jego karierze nastąpi 17 czerwca, kiedy to zadebiutuje na profesjonalnej gali High League 7.

Piotr Lizak – wzrost i waga

Dokładny wzrost Piotra Lizaka Lizakowskiego nie jest jeszcze znany, ale można przypuszczać, że ma on powyżej 180 centymetrów. Co do wagi, jest on niezwykle szczupły. W swoich dotychczasowych walkach amatorskich rywalizował w dywizji do 61 kilogramów, co oznacza, że na co dzień waży niespełna 70 kilogramów.

Piotr Lizak – rekord amatorski

Piotr „Lizak” Lizakowski do tej pory stoczył jedynie walki na galach amatorskich, ale już niebawem stanie przed prawdziwym wyzwaniem w High League. Jego debiutancką walkę na tej renomowanej gali będzie można obstawiać za pośrednictwem firmy bukmacherskiej Fortuna. Warto sprawdzić ich ofertę oraz kod promocyjny, który może umożliwić skorzystanie z atrakcyjnych bonusów.

Piotr Lizak Lizakowski w MMA

Jeśli chodzi o rekord Piotra Lizaka Lizakowskiego, to w MMA ma on na swoim koncie 0 zwycięstw, 0 porażek i 0 remisów. Natomiast w amatorskim MMA jego rekord to 6 zwycięstw, 5 porażek i 0 remisów. Jednak jego prawdziwe umiejętności i potencjał będą mogły zostać ocenione dopiero na profesjonalnym poziomie.

Piotr Lizak w High League

Piotr Lizak Lizakowski został niedawno ogłoszony jako uczestnik High League. Wystąpi w turnieju High League Grand Prix, gdzie zmierzy się z siedmioma innymi zawodnikami. Choć jeszcze nie wiadomo, z kim będzie miał pierwszą walkę, to losowanie tego turnieju odbędzie się na drugiej konferencji.

Piotr Lizak EBE EBE

Piotr „Lizak” Lizakowski i kanał „Ebe Ebe” to dla wielu osób oczywiste połączenie. To właśnie na tej platformie YouTubowej zawodnik dał się poznać szerszej publiczności. Wraz z popularnym zawodnikiem MMA Michałem Pasternakiem tworzy duet, który przyciąga uwagę fanów sztuk walki. Wspólnie tworzą widowiskowe treningi, wyzwania i ciekawe materiały związane z MMA, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów.

Piotr Lizak Clout MMA

Nie ma wątpliwości, że Piotr Lizakowski jest gotowy na nowe wyzwanie i chce udowodnić swoją wartość jako zawodnik mieszanych sztuk walki. Jego debiut na gali Clout MMA 1 już teraz wywołuje wiele dyskusji i emocji wśród fanów.

Piotr Lizak instagram

Piotr Lizak Lizakowski aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, a jego konto na Instagramie (@piotr_lizakowski) przyciąga coraz większą liczbę obserwujących. Obecnie śledzi go tam ponad 10 tysięcy użytkowników, ale ta liczba z pewnością szybko wzrośnie, gdyż jego popularność rośnie wraz z coraz większym sukcesem.

Piotr Lizak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Lizak

Data urodzenia (ile ma lat?): 27.09.1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Piotr Lizak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Piotr Lizak - Newsy