fbpx
Piotr Lizak

Piotr Lizak

Zawodnik MMA Piotr Lizak

Biogram

Piotr Lizak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Piotr Lizak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Piotr „Lizak” Lizakowski?

Piotr Lizak Lizakowski, młody zawodnik MMA i popularny YouTuber, zdobył ogromną popularność dzięki swoim występom na kanale „Ebe Ebe”. Dodatkowo został ogłoszony nowym zawodnikiem gal freak fightowych.

Piotr Lizak – wiek

Piotr „Lizak” Lizakowski urodził się 27 września 1999 roku. Choć jest jeszcze stosunkowo młody, ma już na swoim koncie udział w kilku walkach amatorskich MMA. Jednak prawdziwy przełom w jego karierze nastąpi 17 czerwca, kiedy to zadebiutuje na profesjonalnej gali High League 7.

Piotr Lizak – wzrost i waga

Dokładny wzrost Piotra Lizaka Lizakowskiego nie jest jeszcze znany, ale można przypuszczać, że ma on powyżej 180 centymetrów. Co do wagi, jest on niezwykle szczupły. W swoich dotychczasowych walkach amatorskich rywalizował w dywizji do 61 kilogramów, co oznacza, że na co dzień waży niespełna 70 kilogramów.

Piotr Lizak – rekord amatorski

Lizak Lizakowski do tej pory stoczył jedynie walki na galach amatorskich, ale już niebawem stanie przed prawdziwym wyzwaniem w High League.

Piotr Lizak – kariera MMA

Jeśli chodzi o rekord Piotra Lizaka Lizakowskiego, to w amatorskim MMA jego rekord wynosi 6 zwycięstw, 5 porażek i 0 remisów. Jednak jego prawdziwe umiejętności i potencjał będą mogły zostać ocenione dopiero na profesjonalnym poziomie.

Piotr Lizak w High League

Piotr Lizak Lizakowski został niedawno ogłoszony jako uczestnik High League. Wystąpi w turnieju High League Grand Prix, gdzie zmierzy się z siedmioma innymi zawodnikami. Choć jeszcze nie wiadomo, z kim będzie miał pierwszą walkę, to losowanie tego turnieju odbędzie się na drugiej konferencji.

Piotr Lizak – EBE EBE

Piotr „Lizak” Lizakowski bardzo często kojarzony jest z kanałem EBE EBE, który możemy znaleźć na platformie YouTube. To właśnie na tej platformie zawodnik dał się poznać szerszej publiczności. Wraz z popularnym zawodnikiem MMA Michałem Pasternakiem tworzy duet, który przyciąga uwagę fanów sztuk walki.

Piotr Lizak – Clout MMA

Nie ma wątpliwości, że Piotr Lizakowski jest gotowy na nowe wyzwanie i chce udowodnić swoją wartość jako zawodnik mieszanych sztuk walki. Jego debiut na gali Clout MMA 1 już teraz wywołuje wiele dyskusji i emocji wśród fanów.

Piotr Lizak – instagram

Piotr Lizak jest aktualnie związany z kontrowersyjną zawodniczką, którą jest Fagata. Para wzbudza dużo kontrowersji i na początku związku nie przyznawali się, że coś ich łączy.

Piotr Lizak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Lizak

Data urodzenia (ile ma lat?): 27.09.1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Piotr Lizak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Piotr Lizak - Newsy