fbpx
andrew_gazda

Andrew

Zawodnik MMA Andrew

Biogram

Andrew - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Andrew - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Andrzej Gazda – kim jest?

Andrzej jest TikTokerem, który prężnie działa w sferze social mediów. Na jego TikTokowym profilu możemy znaleźć historie z życia i transformacje, jakie przeszedł. Na instagramie zawodnik daje swoim obserwatorom porady oraz dzieli się swoim życiem prywatnym. W 2022 roku założył kanał na platformie YouTube. Zajmuje się tam pokazywaniem swojego codziennego życia i robi różne testy nowych fit produktów. Jest w związku z Hanną Hapel. 

Andrzej Gazda – biografia

Andrew na co dzień zajmuje się treningami i rozwijaniem swoich kanałów w social mediach. Jest w związku z Hanią, która towarzyszy mu w treningach. Jego widzowie nazywają go wuja, o czym możemy przekonać się patrząc na komentarze pod filmami. Jak sam mówi codziennie spędza po dwie godziny na treningach i rozwijaniu swoich projektów. 

Andrew – kariera w MMA

Andrew został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji High League i ma stoczyć pojedynek z gwiazdą Warsaw Shore, czyli Sequento. Jest to debiut Andrzeja w federacji, a po komentarzach jego widzów widać, że ma z ich strony duże wsparcie. Jego obecny rekord to 0-0.

Andrew - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Andrew

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Andrew - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Andrew - Newsy