fbpx
Ludwiczek

Ludwiczek Top Top News

Zawodnik MMA Ludwiczek Top Top News

Biogram

Ludwiczek Top Top News - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Ludwiczek Top Top News - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Ludwiczek Top Top News – kim jest?

Ludwiczek, znany z kanału TOP TOP News, w 2021 roku zdobył serca internautów dzięki swoim komicznym żartom i niebanalnemu wizerunkowi. Jego pseudonim pochodzi od podobieństwa do głównej postaci z animowanego serialu „Świat według Ludwiczka”. W rzeczywistości Ludwiczek to Kacper Bociański, młody dziennikarz specjalizujący się w wywiadach z zawodnikami freak fightowych gal. Kacper ma 22 lata, mierzy 163 cm wzrostu i waży 99 kg. Obecnie jest singlem.

Biografia Kacpra Bociańskiego

Kacper Bociański, znany jako Ludwiczek, rozpoczął swoją przygodę w internecie w 2021 roku dzięki współpracy z youtuberem Wojtkiem „Oj Wojtek” Przeździeckim. Początkowo nagrania z wywiadów miały trafiać na kanał Wojtka, jednak szybko okazało się, że Ludwiczek doskonale sprawdza się w roli dziennikarza. W ten sposób powstał kanał „Ludwiczek – TOP TOP News”. Jego działalność można śledzić nie tylko na YouTube, ale także na Instagramie pod nazwą @ludwiczek_top.

Kariera MMA Ludwiczka

Ludwiczek dopiero zaczyna swoją karierę w sportach walki. Swój pierwszy pojedynek stoczy 18 marca na gali High League 6, gdzie zmierzy się z groźnym Daro Lwem. Początkowo przeciwnikiem Daro Lwa miał być Przemysław „Sequento” Skulski, ale z powodu kontuzji konieczne było znalezienie zastępcy. Walka odbędzie się w formule MMA, na dystansie 3 rund po 3 minuty każda.

Wzrost i waga Ludwiczka

Wielu fanów zastanawia się, ile wzrostu ma Ludwiczek, który wystąpi na gali High League 6. Jego wzrost to 163 cm, a waga wynosi 99 kg. Ciekawostką jest, że jego przeciwnik, Daro Lew, waży znacznie mniej, a zawodnicy nie mają ustalonego limitu wagowego na tę walkę.

Ludwiczek Top Top News - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Ludwiczek

Data urodzenia (ile ma lat?): 14 grudnia 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Golczewo

Ludwiczek Top Top News - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ludwiczek Top Top News - Newsy