fbpx
typy prime show mma 3

Typy na Prime Show MMA 3 po drugiej konferencji

Spis treści - Typy na Prime Show MMA 3 po drugiej konferencji

Prime Show MMA 3 zbliża się wielkimi krokami. Poznaj typy na Prime Show MMA 3 naszej redakcji już dziś. Oto zaktualizowana lista zawodników i ich przeciwników po II konferencji Prime MMA 3. Jesteśmy już po II konferencji Prime Show MMA 3 i śmiało można stwierdzić, że emocje sięgnęły zenitu a dymy nadal nie opadły. Dodatkowo włodarz Don Kasjo przedstawił dwie zawodniczki, które zmierzą się na kolejnym wydarzeniu Prime Show MMA 4 – będzie to Zusje i Monika Godlewska. Oprócz co-main eventu, znamy też uczestników walki wieczoru – będzie to nikt inny jak Kasjusz Życiński „Don Kasjo” oraz Popek. A więc będzie się działo! Poznajmy zatem typy Prime MMA 3.

Prime MMA 3 – typy

Znamy zawodników 3 gali Prime Show MMA 3, ale czy wiemy kto będzie zwycięzcą? Poniżej typy na galę Prime MMA 3 – Street Fighter.

Kamerzysta kontra Kuba Lasik – typy Prime MMA 3

Między chłopakami jest dość duże spięcie co pokazała druga konferencja prime show mma 3. Walka więc może być zacięta. Porównując sylwetki obu zawodników, zwycięzcą może okazać się jednak Kamerzysta. Dodatkowo face to face w budce telefonicznej pokazał, że to kamerzysta jest osobą bardziej kontrolującą , a Don kasjo nazwał wprost Lasika, że jest piz*ą, co może przełożyć się na większą samoocenę Łukasza Wawrzyniaka.

Bagietka kontra Robalini – typy Prime MMA 3

Bagieta to typowy zawodnik zadymiarz. Na II Konferencji Prime Show MMA 3 pokazał znowu, że stół, ludzie i kamery to nie przeszkoda by dorwać Robaliniego. Dodatkowo opublikowany prze Śliwę film, ukazujący rzekomy akt przyjemności cielesnej między dwoma mężczyznami, bardzo zdenerwował Bagietę, bo Robalini wprost orzekł, że to właśnie nasz Michał Gorzelańczyk. Widząc zaciętość i dobrą kondycję – my obstawiamy, że to właśnie Bagieta wygra. Kiedy Don Kasjo poddymił i zaproponował chłopakom walkę no rules, Bagieta nie miał z tym problemu, natomiast Robalini zgodził się jednak było w nim widać nutkę niepewności i strachu.

Michał Cichy kontra Adrian Cios – Prime MMA 3 typy

Przebrany w batmana Cios zachowywał duży spokój na 2 konferencji Prime MMA 3. Choć Cichy zaangażował się w kilka dymów między uczestnikami, trzeba sobie jasno powiedzieć, że jego sylwetka i poziom agresji ma niższy stopień niż u Ciosa, więc my typujemy na zwycięzcę Ciosa.

Vandal kontra Olejnik – Prime MMA 3 typy

Trzeba przyznać, że Olejnikowi nie zamykały się usta podczas II konferencji Prime MMA 3 i tym pokazał, że się nie boi. Dyskutował nawet z kamerzystą, chcąc w ten sposób ugrać walkę na kolejne wydarzenie Prime MMA 4. Jednak Kamerzysta nie wyraził chęci i powiedział, że z pachołem nie będzie walczyć. Vandalek był dosyć spokojny na konferencji, a patrząc na jego sylwetkę i poprzednią walkę z Ratajem wydaje się dość wyraźnym faworytem. Nasz typ to Vandalek.

Ztrolowany kontra Rataj – typy Prime show MMA 3

Tutaj ciąg dalszy dymów. Zarówno Sebastian Nowak i Maciej Rataj to naczelni zadymiarze federacji Prime Show MMA. Nic dziwnego, że musiało dojść do tej walki. Jeżeli chodzi o Ztrolowanego to widać, że schudł i poprawił się wygląd jego sylwetki, lecz nie jest to poziom Rataja. W tym przypadku wszystko może rozchodzić się o kondycję. Może taki będzie właśnie plan Rataja? Maciej jest dość tajemniczy a na konferencjach w niektórych momentach mogą przerażać jego miny, lecz my obstawiamy, że to Rataj będzie zwycięzcą.

Tarzan kontra Kajmano – typy Prime Show MMA 3

Tarzan już pokazał, że może rozwalić choćby takiego zawodnika jak Scarface. Choć Kajmano wygląda dość groźnie i również na jego koncie jest wygrana to naszym typem jest Tarzan. Znamy jego siłę, ma długi zasięg ramion i charakter do walki a także determinację. Jeżeli ktoś ma zrobić na tej gali niespodziankę to właśnie Leśniak, choć zdaniem bukmacherów murowanym faworytem jest Kacper Kabara.

Pająk kontra Rutek – typy Prime Show MMA 3

Rutek to polski zawodnik mieszanych sztuk walki MMA a także bokser i zapaśnik więc może pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnościami, których często brakuje zawodnikom frek fight. Bił od niego na konferencji spokój oraz opanowanie jak na sportowca przystało. Jego przeciwnikiem jest Piotr Pająk, który może pochwalić się purpurowym pasem w brazylijskim jiu-jitsu oraz czarnym pasem w kick-boxingu. Na konferencji był pewny siebie i uśmiechnięty. Tutaj walka może być toczona ramię w ramię bo charakteru i doświadczenia nie można panom odmówić. Naszym typem jest jednak Rutek.

Kubaoxo kontra Mcksiąże – Prime Show MMA 3 typy

Bukmacherzy jednogłośnie obstawiają wygraną Kubaoxo. Choć Panowie na konferencji prime mma 3 nie pokazali siły swoich charakterów, to zdecydowanie naszym typem będzie Kubaoxo. Desperacki moment podarcia rzekomego pamiętnika Maszy Graczykowskiej pokazał słabość zawodnika jakim jest Mcksiąże.

Jan Kempisty konta Big Jack – typy na Prime MMA 3

Jan Kempisty to nowy zawodnik federacji prime show mma. I choć na 2 konferencji nie miał za bardzo możliwości odezwania się to jednak on stał się faworytem wśród bukmacherów. Może dlatego, że posiada on purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu i towarzyszył w przygotowaniach do walki Mini Majkowi, który zwyciężył w walce z Salimem Chiboubowi. Jan Kempisty to nasz typ.

Martyna Pysia kontra Paulina Hornik – typy Prime MMA 3

Choć kurs na Pysię i Hornik jest bardzo zbliżony to jednak bukmacherzy uważają, że to Pysia wygra walkę. Trudno nam wytypować bo obie dziewczyny nie pokazały swojego charakteru czy odporności psychicznej podczas konferencji. Były mało wyraźne. Hornik jest popularna bo jest koleżanką Natsu i jak sama przyznała chce pomścić nieudane walki członków Natsu World. Media trening i oficjalne ważenie pokaże przygotowanie dziewczyn lecz naszym typem jest jednak Pysia.

Dagmara Szewczyk kontra Dominika Rybak – typy Prime MMA 3

Dominika Rybak ma już na swoim koncie wygraną na poprzedniej gali a Szewczyk z kolei przegraną z Zusje i to Dagmara jest faworytką wśród bukmacherów. Logicznie myśląc – Dominika Rybak ma większe szanse na wygraną. Tym bardziej, że dziewczyny nie mają najlepszych relacji i ciągłe kłócą się o to samo na konferencjach prime show mma. Będzie okazja, żeby wyjaśnić się na gali. Naszym typem jest Dominika Rybak.

Wiola Kotelecka kontra Maluba – Prime MMA 3 typy

Wiola się nie szczypie i ciągle gada. Potrafi nawet przekrzyczeć wszystkich Panów zebranych na konferencjach. Maluba musiała uzbroić się w tłuczek do mięsa żeby jej przerywać a i tak nie dała rady, nawet ze wsparciem swojego chłopaka Macieja Rataja obecnego również na konferencjach. Wiola Kotelecka to nasz typ i bukmacherów, choć jej waga to wskaźnik słabej kondycji, lecz za wagą idzie siła.

Prime MMA 3 – gdzie obstawiać?

Oficjalnym bukmacherem gali Prime MMA 3 jest Fortuna. To właśnie na tej platformie można dokonać zakładów na ulubionych zawodników.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!