fbpx

Vandal

Zawodnik MMA Vandal

Biogram

Vandal - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Vandal - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Vandal – kim jest?

Czyli Mikołaj Rdzanek jest internetowym twórcą, który walczy w organizacjach typu freak fight. Chłopak urodził się w lutym 2003 roku. Filmy, które nagrywa możemy zobaczyć zarówno na YouTube jak również na TikToku i Instagramie. Mężczyzna mieszka w Radomiu i nagrywa ze swoją młodszą siostrą Blanką. Mężczyzna śmiało chwali się swoimi zarobkami i poinformował swoich widzów, że na początku swojej kariery z YouTube udało mu się wyciągnąć 67 tysięcy złotych.

Mikołaj Rdzanek – biografia

Kariera tego młodego chłopaka rozpoczęła się już w 2016 roku, kiedy ten miał 12 lat. Założył on wówczas swój pierwszy kanał na platformie YouTube. Na jego kanale możemy zobaczyć pranki oraz challenge. Sporo popularność zyskał dzięki Frizowi, który postanowił zrobić niespodziankę jego młodszej siostrze Blance, z którą Vandal nagrywał.

Vandal – kariera w MMA

Debiut chłopaka w MMA mogliśmy zobaczyć na 9 odsłonie gali Fame MMA. Stoczył on pojedynek z Jakubem Postaremczakiem. Zawodnicy Fame mieli realny konflikt, który postanowili wyjaśnić w oktagonie. Zwycięzcą walki okazał się Kuba Post, który wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów. Vandal, jednak twierdził, że nie czuł się przegrany i nie zgadza się z werdyktem sędziów.

Vandal - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Vandal - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Vandal - Newsy