fbpx

Kamerzysta

Zawodnik MMA Kamerzysta

Biogram

Kamerzysta - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kamerzysta - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kamerzysta – kim jest?

To Youtuber, a jego prawdziwe imię i nazwisko to Łukasz Wawrzyniak. Dużo osób twierdzi, że mężczyzna próbował swoich sił w modelingu. Kiedy Kamerzysta brał udział w filmach Kruszwila lub później, gdy rozpoczął karierę solową w serwisie YouTube, jego twarz cały czas była zasłonięta, a on podczas nagrań nosił słynny worek Gucci. Chłopak swoją twarz oficjalnie pokazał dopiero w 2021 roku, kiedy wyszedł z aresztu.

Kamerzysta – biografia

Mężczyzna swoją karierę w internecie rozpoczął od platformy ask. fm. Po licznych oszustwach, jakich dopuścił się na tym portalu musiał zniknąć z internetu. Powrócił w bardzo dobrym stylu i bardzo szybko zdobył ogromną rzeszę odbiorców. Jego projekt Lord Kruszwil cieszył się bardzo dobrymi wyświetleniami, a ludzi bardzo bawił tworzony przez nich kontent. Jak się jednak okazało działania prezentowane na kanale, doprowadziły go do odbycia wielomiesięcznego aresztu. Z czasem Kamerzysta zaczął nagrywać piosenki, które cieszyły się dużą popularnością. Obecnie mężczyzna jest włodarzem nowego formatu Live Game.

Kamerzysta – kariera w MMA

W 2019 roku mogliśmy pierwszy raz zobaczyć Łukasza w Fame MMA, jak się później okazało zagrał tam tylko koncert, a fani nie doczekali się jego debiutu w klatce. Na swój debiut w klatce nie musiał czekać długo i zawalczył na pierwszej odsłonie gali Prime Show MMA. Kamerzysta bardzo szybko rozprawił się ze swoim rywalem, a pojedynek trwał zaledwie kilka sekund.

Kamerzysta - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Kamerzysta - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kamerzysta - Newsy