fbpx
wyniki walk prime mma 2 kosmos

Wyniki walk Prime Show MMA 2 Kosmos

Spis treści - Wyniki walk Prime Show MMA 2 Kosmos

Przedstawiamy oficjalne wyniki wszystkich walk, które odbyły się podczas Gali Prime Show MMA 2. Gala odbyła się na Arenie Gdynia. Włodarzem federacji jest znany Don Kasjo.

Prime Show MMA 2 wyniki – Norman ”Stormin” Parke vs Grzegorz ”Szuli” Szulakowski

Wygrana Normana Parke’a przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka wieczoru gali Prime Show MMA 2 Kosmos odbyła się na zasadach mieszanych sztuk walki. To starcie było bardzo krwawe.

Prime Show MMA 2 wyniki – Damian” Stifler” Zduńczyk vs Sergine” Bombardier” Ousmane Dia

Wygrana Bombardiera w pierwszej rundzie przez nokaut. Walka odbyła się w formule MMA. Pojedynek trwał bardzo krótko, Stifler był bez szans.

Prime Show MMA 2 wyniki – Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak

Wygrana Dominiki Rybak w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. Walka odbyła się w formule K-1. Zwyciężczyni pokazała solidne przygotowanie do walki. Była to pierwsza i jedyna tego wieczoru walka kobiet. Dominika wyzwała też do walki Dagmarę Szewczyk.

Prime Show MMA 2 wyniki – Marcin” Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski

Wygrana Marcina Wrzoska przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Walka odbyła się w formule K-1. Ochroniarzowi oszusta z Tindera nie starczyło siły, gdyż Wrzosek bardzo mocno okopał lekko kontuzjowaną nogę przeciwnika. Polish Zombie wyzwał też do walki Don Kasjo.

Prime Show MMA 2 wyniki – Adam Soroko vs Paweł” Tybori” Tyburski

Wygrana Pawła Tyburskiego w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Walka odbyła się w formule K-1. Tym razem Soroko wyszedł do walki i pokazał swoje umiejętności, choć nie wystarczyło to na wymagającego przeciwnika. Cios w wątrobę zakończył to show.

Prime Show MMA 2 wyniki – Michał” Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan Patecki

Wygrana Michała „Bagietki” Gorzelańczyka w pierwszej rundzie przez poddanie przeciwnika. Walka odbyła się w formule MMA. Bagietka wyzwał do kolejnego pojedynku Jasia Kapelę.

Prime Show MMA 2 wyniki – Jaś Kapela vs Konrad” Skolim” Skolimowski

Wygrana Konrada „Skolima” Skolimowskiego w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. Walka odbyła się w formule MMA. Skolim wyzwał do kolejnej walki Kamerzystę.

Prime Show MMA 2 wyniki – Maciej Rataj vs Mikołaj” VanDal” Rdzanek

Wygrana Macieja Rataja przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka odbyła się w formule K-1. Po walce do oktagonu wszedł Dzik, który uderzył Rataja w twarz.

Prime Show MMA 2 wyniki – Jakub” Hecman” Rygiel vs Dawid Ambro

Wygrana Dawida Ambro po pierwszej rundzie w wyniku przerwania przez lekarza. Walka odbyła się w formule boksu w małych rękawicach. Decyzja lekarza o braku zdolności do walki Hecmana w przerwie po pierwszej rundzie (nie był w stanie odpowiedzieć lekarzowi gdzie jest i co się dzieje). Ambro po walce wyzwał do walki Bombę Scarface’a.

Prime Show MMA 2 wyniki – Mateusz” Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Wygrana Mateusza Mila przez jednogłośną decyzję sędziów. Walka odbyła się w formule MMA. Mil po walce wyzwał do walki Sadka.

Prime Show MMA 2 wyniki – Sebastian” Ztrolowany” Nowak vs Marcin” Mielonidas” Makowski

Wygrana Ztrolowanego w trzeciej rundzie przez nokaut. Walka odbyła się w formule MMA. Ztrolowany w kolejnej walce chciałby zmierzyć się w walce rewanżowej z Ratajem.

Prime Show MMA 2 wyniki – Kacper „Kajmano” Kabara vs Szymon „Goryl” Pilanc

Wygrana Kacpra „Kajmano” Kabary w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. Walka odbyła się w formule boksu w małych rękawicach. Po zwycięstwie Kajmano wyzywał do kolejnej walki Tarzana, który wyszedł do oktagonu i przyjął wyzwanie (o ile zgodzi się na to High League).

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!