fbpx
Adrian Cios

Adrian Cios

Zawodnik MMA Adrian Cios

Biogram

Adrian Cios - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrian Cios - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adrian Cios – kim jest?

Adrian urodził się 4 marca 1998 roku i pochodzi z Gorlic. Cios jest trenerem personalnym oraz zawodnikiem sportów sylwetkowych. Zawodnik próbuje swoich sił jako aktor.

Adrian Cios – zawody sylwetkowe

Adrian wziął udział w Mistrzostwach Polski i w Mistrzostwach Europy w zawodach sylwetkowych. Przez wielu sportowców określany jest jako najlepszy zawodnik swojego pokolenia, jeśli chodzi o sporty sylwetkowe. Jakiś czas temu Adrian założył swoją własną siłownię.

Adrian Cios – MMA – VIP

Swoją pierwszą walkę w federacji typu freak fight stoczył pod koniec 2020 roku. Zawalczył na gali MMA-VIP o miano najlepszego trenera personalnego. Jego przeciwnikiem był „Fit Dzik”, który wypunktował Ciosa i zwyciężył walkę. Pierwsze zwycięstwo zanotował w 2021 roku podczas walki z Mateuszem Kisielem.

Adrian Cios – Prime Show MMA

Kolejna walka Ciosa miała miejsce na Prime Show MMA, a jego rywalem był Ambro, z którym przegrał w pierwszej rundzie. 

Adrian Cios – wiek, wzrost i waga

Urodzony 4 marca 1998 roku, Adrian Cios ma obecnie 25 lat. Mierzy 177 centymetrów wzrostu i waży niespełna 86 kilogramów.

Adrian Cios – aktor

Poza karierą w MMA, Adrian Cios próbuje swoich sił również w aktorstwie. Zdobył kilka epizodów w polskich serialach telewizyjnych, co dodatkowo zwiększyło jego rozpoznawalność. Ma na swoim koncie kilka epizodów w programach telewizyjnych. W 2020 roku opublikował swoje zdjęcie na planie serialu „gliniarze”.

Adrian Cios

Adrian Cios to postać, która nie tylko rywalizuje w klatce, ale także stara się rozwijać w innych dziedzinach. Jego determinacja i zaangażowanie sprawiają, że wciąż przyciąga uwagę fanów sportów walki oraz obserwatorów polskiej sceny rozrywkowej.

Adrian Cios - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Cios

Data urodzenia (ile ma lat?): 4.03.1998

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Gorlice

Adrian Cios - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Cios - Newsy