fbpx
Maciej Rataj

Maciej Rataj

Zawodnik MMA Maciej Rataj

Biogram

Maciej Rataj - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Maciej Rataj - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Maciej Rataj – kim jest?

Maciej Rataj to zawodnik sportów sylwetkowych, trener personalny i znana osobowość związana z telewizyjnymi reality show. Urodził się w 1991 roku i obecnie ma 32 lata. Jest także popularny dzięki udziałowi w programach takich jak „Ex na plaży” czy „Warsaw Shore”, gdzie występował gościnnie.

Maciej Rataj – Fame MMA

Jednym z kluczowych momentów w karierze Rataja było starcie z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim podczas gali FAME MMA. Mimo że Rataj został poddany przez Życińskiego w drugiej rundzie duszeniem gilotynowym, po walce obaj panowie pogodzili się i zakończyli swój konflikt, pojawiając się nawet razem na wspólnych transmisjach na YouTube.

Maciej Rataj – High League

Rataj wystąpił także na galach FAME MMA, gdzie jego bilans wynosi 1-1. Później związał się z organizacją High League, gdzie stoczył pojedynek z Adrianem „Medusą” Salamonem. Choć Salamon był faworytem tego starcia, to Rataj przegrał dopiero w trzeciej rundzie, gdy został poddany kimurą.

Maciej Rataj – Prime Show MMA

Po przygodzie z High League, Rataja zakontraktowało Prime Show MMA. W swoim debiucie dla tej federacji wygrał pojedynek formułą K-1 z Mikołajem Rdzankiem, ale w rewanżu przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów ze Ztrolowanym.

Maciej Rataj – dziewczyna

Poza sportem, Rataj ma również życie osobiste. Jego dziewczyną jest Magdalena Luba, znana również jako Maluba, która zdobyła popularność jako uczestniczka programu „Projekt Lady III” emitowanego na antenie TVN.

Maciej Rataj - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Rataj

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Maciej Rataj - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Maciej Rataj - Newsy