fbpx
Kuba Lasik

Kuba Lasik

Zawodnik MMA Kuba Lasik

Biogram

Kuba Lasik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kuba Lasik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Kuba Lasik?

Kuba Lasik to utalentowany polski artysta, który swoją karierę rozwija w różnych dziedzinach. Jego pasją jest aktorstwo, a także sportowy freak-fighting, co sprawia, że jest nie tylko znaną twarzą na ekranie, ale również w kręgach sportowych.

Kuba Lasik – Wiek, wzrost i waga

Mimo swojego sukcesu i popularności, Kuba Lasik nie zdradza wiele informacji o swoim życiu prywatnym. Wiemy jednak, że zawodnik Prime MMA urodził się w 1999 roku. Jego wzrost wynosi 186 centymetrów, przy wadzę około 80 kilogramów.

Kuba Lasik – Aktor

Kuba Lasik zyskał rozpoznawalność jako uczestnik programu „Pałacowe Love”, w którym wziął udział w parze z Natalią Matuszewską. Oprócz tego, jest znany z epizodycznych ról w popularnych polskich serialach, takich jak „Szkoła” i „Lombard. Życie pod zastaw”.

Kuba Lasik – Prime Show MMA

Jednak to jako freak-fightowiec Kuba Lasik zdobywał największe uznanie. Do tej pory stoczył trzy walki, dwie z nich na gali Prime Show MMA 1 w formule 2 vs 1 przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu i Prime Show MMA 3 przeciwko Kamerzyście. Niestety, rekord Kuby Lasika to 0-3, gdyż przegrał wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki.

Kuba Lasik – Kariera MMA

Pomimo porażek, Kuba Lasik nie traci zapału i dalej trenuje, aby osiągnąć sukcesy w freak-fightingu. Poza sportem, interesuje się również gastronomią, turystyką i innymi dziedzinami życia. Mieszka obecnie w Warszawie, gdzie kontynuuje swoją karierę i rozwija swoje artystyczne pasje. Choć Kuba Lasik nie jest aktywny na Instagramie, zdobywa sympatię fanów swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jego historia wciąż się rozwija, a my czekamy na kolejne emocjonujące wyzwania, które przyjdą w jego drodze.

Kuba Lasik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Lasik

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Żywiec

Kuba Lasik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kuba Lasik - Newsy