fbpx

Kajmano

Zawodnik MMA Kajmano

Biogram

Kajmano - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Kajmano - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kacper Kabara – kim jest?

Kajmano pochodzi z Jaworzna i sport jest całym jego życiem. Obecnie od ponad 3 lat zajmuje się trenowaniem MMA i to właśnie w tej dziedzinie chce szlifować swoje umiejętności. Trenuje w Katowicach, a mianowicie w klubie Natal Gold Team, a także w Extreme Fitness Jaworzno. Jak sam mówi trenuje 10 razy w tygodniu i na co dzień mierzy się z zawodowcami. 

Kacper Kabara – biografia

Sport w życiu Kajmano jest obecny od młodych lat. W dzieciństwie kopał w piłkę. Następnie w gimnazjum rozpoczął treningi boksu pod okiem Roberta Kopytki. Swoje pierwsze dwa pojedynki stoczył w 2019 roku i obydwie walki wygrał przed czasem. 

Kajmano  – kariera w MMA

Swój pierwszy profesjonalny pojedynek stoczył na gali CAVEMMA 1. Zawalczył tam z Konradem Piechaczkiem i wygrał pojedynek już w pierwszej rundzie. Okazało się, że do zawodnika postanowiła odezwać się federacja Prime Show MMA. Na drugiej odsłonie gali zmierzył się z Konradem Piechaczkiem, którego pokonał już w pierwszej rundzie. Kajmano znany jest ze swojego kończenia walk przed czasem i tak samo było z jego ostatnią walką, podczas której zawalczył z Tarzanem i pokonał go przez nokaut techniczny w trzeciej rundzie. Jego obecny rekord to 3-0.

Kajmano - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Kajmano - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kajmano - Newsy