fbpx
Michał Bagietka Gorzelańczyk

Bagietka

Zawodnik MMA Bagietka

Biogram

Bagietka - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Bagietka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał Bagietka Gorzelańczyk – kim jest?

Urodził się 16 kwietnia 1987 roku. Bagietka Michael jest to Polski streamerem i YouTuberem. Ma dziewięcioro rodzeństwa, a szkołę zawodową ukończył jako malarz/ tapeciarz. Zajmuje się tworzeniem piosenek, challengami, vlogami oraz filmami krótkometrażowymi. Dzięki Xayoo Bagietka mógł dać poznać się szerszej publiczności. Marcin udzielił mu wsparcia strimowego.

Michał Bagietka Gorzelańczyk – biografia

Michael od 2006 roku zajmuje się prowadzeniem firmy ogólnobudowlanej. W 2005 roku odbył obowiązkową służbę wojskową. Był tam jako elektromechanik kierowca wyrzutni przeciwrakietowych. W ramach challenge wypił całą butelkę syropu malinowego, z czego jest bardzo znany. Okazało się, że Michał popadł w długi, które były spowodowane trzema kolizjami samochodów. Najbardziej znany jest ze swoich pranków. Na jednym z nich ustawił napad na samego siebie podczas swojego streama. Jego statystyki są bardzo wysokie, a sam wypracował sobie dość dużą rzeszę fanów.

Michał Bagieta Gorzelańczyk – kariera w MMA

Bagietka podpisał kontrakt z federacją Prime MMA. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć go na drugiej odsłonie tej gali. Zawodnik zmierzy się z Janem Pateckim, czyli kuzynem znanego youtubera Jakuba Pateckiego. Bagietka podczas konferencji robi bardzo duże show i federacja może liczyć na niespodziewane zwroty akcji z jego strony. Obecny rekord Bagiety to 2-0.

Bagietka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bagieta

Data urodzenia (ile ma lat?): 16.04.1987

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Bagietka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Bagietka - Newsy