fbpx
robalini

Robalini

Zawodnik MMA Robalini

Biogram

Robalini - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Robalini - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Patryk Śliwa– kim jest?

Patryk jest polskim twórcą internetowym, który głównie działa na platformie YouTube. Urodził się 2001 roku i pochodzi z Włocławka. Jego kanał na YouTube subskrybuje prawie 100 tysięcy widzów. Kanał założył w 2020 roku i zajmuje się tam głównie „śmiesznymi telefonami, Omegle i ocenianiem kanałów”. 

Patryk Śliwa – biografia

Swoją przygodę w internecie rozpoczął dość niedawno, przez co nie ma o nim za wiele informacji w sieci. Wiemy jednak, że na swoim kanale głównie zajmuje się dzwonieniem do ludzi i wyzywaniem swoich odbiorców. Często prowadzi na swoim kanale transmisje na żywo z widzami. 

Robalini – kariera w MMA

Robalini, jeśli chodzi o sztuki walki stoczył swój debiutancki pojedynek na gali Elitę Fighters. Jego rywalem był Bodychrist, który zdecydowanie przeważał nad nim, jeśli chodzi o warunki fizyczne. Na trzeciej odsłonie gali Prime Show MMA, stoczył pojedynek z niepokonanym dotąd Bagietą. Finalnie jednak przegrał pojedynek za sprawą duszenia zza pleców. Obecnie przygotowuje się do kolejnej walki z Tomaszem Olejnikiem Jego aktualny rekord to 2-0.

Robalini - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Robalini

Data urodzenia (ile ma lat?): 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Włocławek

Robalini - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Robalini - Newsy