fbpx
Zapowiedź i typy – Prime Show MMA 2

Zapowiedź i typy – Prime Show MMA 2

Spis treści - Zapowiedź i typy – Prime Show MMA 2

Prime Show MMA to federacja, która bardzo zaskoczyła widzów, swoim profesjonalnym podejściem do przeprowadzenia gali. Mimo że jest to dopiero ich druga gali, możemy zobaczyć, że karta walk oraz sama oprawa jest na najwyższym poziomie. Włodarzem gali jest Don Kasjo, który z pewnością dużo wnosi do tego wydarzenia.

Nasze typy – Prime Show MMA 2

Prime Show MMA 2 – Norman” Stormin” Parke vs Grzegorz” Szuli” Szulakowski

Jeśli chodzi o walkę Normana z Szulim, według nas Grzegorz w tym zestawieniu jest na przegranej pozycji. Ze względu na swoją długą przerwę od zawodowego MMA oraz wcześniejsze serie porażek. Według nas to Norman zostanie zwycięzcą tego starcia.

Prime Show MMA 2 – Damian” Stifler” Zduńczyk vs Sergine” Bombardier” Ousmane Dia

Stifler w walce ma stoczyć pojedynek z o wiele większym od siebie zawodnikiem. Widać, że Stifler nie boi się niczego i gotowy jest wyjść z potężnym Bombardierem. Stifler podczas konferencji zapewniał nas, jednak, że ma pomysł na tę walkę i widzowie z pewnością będą zaskoczeni. My jako wygranego typujemy w tym przypadku Bombardiera.

Prime Show MMA 2 – Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak

Dziewczyny mają stoczyć pojedynek w formule K-1 w małych rękawicach. Zarówno Dominika, jak i Klaudia mają podobne warunki fizyczne i obydwie są debiutantami w klatce. Wydaje się nam jednak, że Dominika może pokazać większy charakter i pokona swoją rywalkę.

Prime Show MMA 2 – Marcin” Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski

Jest to jedno z zastępczych zestawień na karcie Prime Show MMA 2. Wrzosek w każdej swojej wypowiedzi zaznacza, że tę walkę kieruje dla mniejszych, na których wyżywają się więksi i starsi oraz wszystkich oszukanych kobiet. Uważamy, że doświadczenie Wrzoska może zwyciężyć z ogromną siłą Piotra. Według nas to Polish Zombie został zwycięzcą tego pojedynku.

Prime Show MMA 2 – Adam Soroko vs Paweł” Tybori” Tyburski

Soroko mieliśmy zobaczyć już na pierwszej odsłonie gali Prime Show MMA, dlatego jego debiut jest tak wyczekiwany. Tyburski ma za sobą spore doświadczenie, jeśli chodzi o pojedynki typu freak fight. Mężczyźni walczą w formule K-1 w małych rękawicach. Naszym zdaniem zwycięży Tybori, który ma zdecydowanie więcej do stracenia, przegrywając to starcie.

Prime Show MMA 2 – Michał” Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan Patecki

Bagietka to osoba, która na gali zapewniła widzą zdecydowanie największe show. My sami nie możemy doczekać się co Michał pokaże nam w klatce. Mimo że obydwoje są debiutantami liczymy na spore zaskoczenie ze strony Bagiety, i to jego obstawiamy jako zwycięzce.

Prime Show MMA 2 – Jaś Kapela vs Konrad” Skolim” Skolimowski

Jaś Kapela na pierwszy rzut oka nie wygląda na zbyt silnego, jednak w swojej pierwszej walce pokazał, na ile go stać. Skolim jest obecnie bardzo zajęty koncertami, ale jak sam mówi na treningi również znajduje czas. Wydaje nam się, że Jaś Kapela może wszystkich zaskoczyć i zwyciężyć w tej walce.

Prime Show MMA 2 – Jakub” Hecman” Rygiel vs Dawid Ambro

Jakub znów w pojedynku ma dużą przewagę, jeśli chodzi o warunki fizyczne. Obstawiamy jednak, że zwycięzcą w tej walce okaże się być Ambro ze względu na większe doświadczenie.

Prime Show MMA 2 – Sebastian” Ztrolowany” Nowak vs Marcin” Mielonidas” Makowski

Obstawiamy, że zwycięzcą tego pojedynku może okazać się Sebastian Nowak, który posiada zdecydowanie lepszy rekord, niż jego przeciwnik.

Prime Show MMA 2 – Mateusz” Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak

Jest to kolejny debiut w klatce, który będziemy mieli okazję zobaczyć. Mila będzie na gali walczył przed własną publicznością co naszym zdaniem może dać mu więcej motywacji do zwycięstwa. Obstawiamy, że w pojedynku zwycięży Mateusz.

Prime Show MMA 2 – Maciej Rataj vs Mikołaj” VanDal” Rdzanek

Jest to walka, do której VanDal wszedł na zastępstwo, Rataj ze względu na to, że uważa chłopaka za słabszego szybko zgodził się na ten pojedynek. Możliwe to to właśnie Rataj będzie górą podczas tego starcia.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!