fbpx
Dymy na Prime Show MMA 2

Dymy na Prime Show MMA 2

Spis treści - Dymy na Prime Show MMA 2

Już podczas ważenia mogliśmy zobaczyć duże napięcie między zawodnikami przed galą Prime Show MMA 2. Na ważeniu pojawił się Scarface rzucający jajkami w Piotrka Kaluska oraz Kapela, który rzucił w Bagietę butem. Wszystkie sytuacje podczas ważenia spowodowały kumulacje emocji w klatce.

Rozpoczęcie gali Prime Show MMA 2

Gala rozpoczęła się od efektownego wejścia do oktagonu Kasjusza. Podczas wydarzenia mogliśmy oglądać, aż 12 emocjonujących pojedynków. Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i niektórzy z nich z pewnością nas zaskoczyli.

Rataj wygwizdany po wygranej walce na Prime Show MMA 2

Jeśli chodzi o walki Rataja został bardzo wygwizdany przez wszystkich kibiców po wygranym pojedynku, ale mężczyzna powiedział, że to dodaje mu tylko kopa, i to jest jego energia której potrzebuje. Do oktagonu wszedł Dzik, z którym Rataj miał pierwotnie zawalczyć. Mężczyzna prawie nic nie zdążył powiedzieć i zadał cios w stronę zwycięzcy. Na wywiadach Maciej powiedział, że jego przeciwnik niby złamał rękę, a chciał go nią uderzyć tyle, że nie trafił.

Boxdel o waleczności kapeli na Prime Show MMA 2

Kapela do walki wyszedł w dość nietypowym stylu, ponieważ przebrany był za księdza, a w ręce trzymał krzyż. Boxdel na aferkach zasugerował, że Kapela jego zdaniem wychodził do klatki pod wpływem pewnych środków. Sama walka była bardzo zacięta, a Kapela podczas wywiadów stwierdził, że gdyby była jeszcze jedna runda pokonałby Skolima. Boxdel również przypisał Kapeli bardzo dużą waleczność podczas walki. Konrad po wygranej walce z Jasiem wyzwał do walki Kamerzystę i powiedział, że będzie walił patusów z internetu po kolei.

Warunki Bagiety dotyczące przeprosin Boxdela

Nieobliczalny Bagieta wygrał swój pojedynek przez duszenie zza pleców i zaskoczył dużą część widzów. Bagieta pierwsze słowa, jakie wypowiedział po swojej walce to „Jebać k*rwa Disa”. Zawodnik zaznaczył również, że przed Disem chce jeszcze zmierzyć się z Jasiem Kapelą, w grę mają wchodzić łokcie oraz główki. Podczas wywiadów Bagieta został zapytany, czy widział Tweeta z przeprosinami, który Boxdel dodał na swój profil. Mężczyzna powiedział, że widział i chce, żeby włodarz federacji Fame MMA zaprosił go na program „aferki”, który prowadzi wspólne z Ulfikiem. Zawodnik zaznaczył, że wtedy może przyjmie jego przeprosiny.

Wrzosek każe lizać buty Normanowi

Wrzosek w bardzo ładny sposób rozprawił się z Ochroniarzem oszusta z Tindera. Za sprawą potężnych kopnięć wygrał walkę już w drugiej rundzie. Po walce w wywiadać został zapytany, czy aspiruje do Normana Parke. Mężczyzna, nawiązując do zachowania Irlandczyka na drugiej konferencji, podczas swojego wywiadu z Kaniowskim ściągnął buta i powiedział, że jeżeli Norman chce z nim walkę może polizać jego buta, po czym, życzył mu smacznego.

Deklasacja Stiflera na Prime Show MMA 2

Walka Stiflera z Bombardierem to była totalna deklasacja. Ciosy potężnego Senegalczyka ważyły tak dużo, że sędzia musiał przerwać tę walkę. Stifler miał w planach wjechać w swojego przeciwnika, sam przyznał, że uderzenia, jakie dostał od Bombardiera ważyły bardzo dużo i w pewnym momencie odleciał na moment. Damian powiedział, że przeciwnik zaprosił go po walce do Senegalu. Możemy zobaczyć dużo artykułów odnoszących się do niebezpieczeństwa tej walki i zarzutów do federacji za organizację takiego zestawienia, które mogło zakończyć się tragedią.

Ogłoszenie zawodników i data gali Prime Show MMA 3

Na wydarzeniu pojawiło się dużo znanych osób i już mogliśmy poznać nowych zawodników, którzy zawalczą na kolejnych galach Prime Show MMA. Okazało się, że na 4 odsłonie gali będziemy mogli zobaczyć Zusje. Wiemy też, że kolejna gala odbędzie się już za 3 miesiące i będzie to 1 października 2022 roku w Radomiu.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!