fbpx
Mikołaj Jędruszczak

Mikołaj Jędruszczak

Zawodnik MMA Mikołaj Jędruszczak

Biogram

Mikołaj Jędruszczak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mikołaj Jędruszczak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Mikołaj Jędruszczak?

Mikołaj Jędruszczak, urodzony 27 sierpnia 1993 roku w urokliwym Toruniu, to postać, która zdobyła rozgłos zarówno na kortach tenisowych, jak i w kręgach show-biznesu. Jego rodzice, Edward i Alina Jędruszczakowie, otoczyli go domowym ciepłem, wprowadzając go w świat wartości i pasji.

Mikołaj Jędruszczak – rodzina

Jego brat, cztery lata młodszy Marcel, również dał się poznać jako utalentowany tenisista, tworząc rodzinne tradycje na kortach. Pasja do tenisa zaszczepiona w młodym Mikołaju szybko przerodziła się w zaangażowanie na arenie międzynarodowej.

Mikołaj Jędruszczak – sukcesy

Jędruszczak szybko stał się rozpoznawalną postacią na polskiej scenie tenisowej. Jego udział w programie Davis Cup Future i liczne występy w drużynowych mistrzostwach Europy i świata zwróciły uwagę na jego talent. Wielokrotnie zdobywał medale na mistrzostwach Polski różnych kategorii wiekowych, a w 2013 roku osiągnął finał narodowych mistrzostw Polski w grze podwójnej. Jego umiejętności partnerskie zaowocowały triumfem w parze z Wojciechem Lutkowskim oraz Janem Zielińskim.

Mikołaj Jędruszczak – trener

Po zakończeniu kariery zawodniczej, Mikołaj Jędruszczak przeniósł swoje doświadczenie na korty szkoleniowe. Posiadając licencję trenera Polskiego Związku Tenisowego i Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Mikołaj współtworzył sukcesy młodych talentów, takich jak Weronika Falkowska i Stefania Rogozińska-Dzik.

Mikołaj Jędruszczak – Love Island

Jego życie sportowe połączyło się z karierą medialną. W 2019 roku, jako uczestnik pierwszej polskiej edycji programu „Love Island. Wyspa Miłości,” zdobył sympatię widzów, zwyciężając wraz z partnerką Sylwią Madeńską. Kolejne wyzwanie to udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami,” gdzie duet zajął honorowe siódme miejsce.

Mikołaj Jędruszczak – Prime Show MMA

Niezwykła odmiana w karierze Jędruszczaka nadeszła w lipcu 2022 roku, kiedy zadebiutował w Prime Show MMA. Federacji ta specjalizującej się w nietypowych starciach typu freak show fight. Jego pojedynek z fotomodelem Mateuszem Milem przyciągnął uwagę fanów.

Mikołaj Jędruszczak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 27 sierpnia 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Toruń, Polska

Mikołaj Jędruszczak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mikołaj Jędruszczak - Newsy