fbpx
Piotr Kaluski

Piotr Kaluski

Zawodnik MMA Piotr Kaluski

Biogram

Piotr Kaluski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Piotr Kaluski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Piotr Kaluski – kim jest?

Jak się okazuje jest to zawodnik federacji Prime Show MMA, który zasłynął za sprawą popularnego dokumentu na Netflixie o nazwie „Oszust z Tindera”. Piotr grał w nim ochroniarza głównej postaci w filmie i wiedział o wszystkich oszustwach, jakich dopuszczał się Simon. Kaluski urodził się najprawdopodobniej w 1984 roku i mierzy około dwa metry.

Piotr Kaluski – biografia

Dzięki swojemu epizodowi w filmie Netflixa wszystko się zaczęło. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, opowiada o mężczyźnie, który wykorzystuje kobiety i wyłudza od nich pieniądze. Dzięki temu, że Kaluski pojawił się w filmie przyklejona została do niego łatka „Ochroniarza Oszusta z Tindera”. Po wyemitowaniu programu mężczyzna narzekał na trudności ze znalezieniem pracy i borykał się z problemami psychicznymi. Finalnie pozwał Netflixa na 3 miliony euro.

Piotr Kaluski – kariera w MMA

Kaluski postanowił spróbować swoich sił w federacji typu freak fight. Pierwsza walka, jaką stoczył miała miejsce na gali Prime Show MMA, a jego trenerem był Mirosław Okniński. Jego przeciwnikiem był były mistrz KSW, czyli Marcin Wrzosek. Mimo że to po stronie Piotra stały warunki fizyczne, przegrał walkę z bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Piotr Kaluski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: Kickboxing

Pseudonim: Ochroniarz

Data urodzenia (ile ma lat?): 1984 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Piotr Kaluski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Piotr Kaluski - Newsy