fbpx
TYPY – KSW 79

KSW 79 – typy

Spis treści - KSW 79 – typy

Kolejna gala KSW zbliża się wielkimi krokami. Zaplanowana została na 25 lutego 2023 roku. Miejscem wydarzenia ma być Home Credit Arena, Liberec, Czechy. Całe wydarzenie został transmitowane na Viaplay od godziny 19:00. 

Nasze typy – KSW 79

Poniżej przedstawiamy wam nasze typy na KSW 79. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć 8 pojedynków, a cała karta walk jest naprawdę ciekawa. Walka wieczoru to pojedynek o pas mistrzowski. Z pewnością nie zabraknie to dużej dawki emocji, na które wszyscy czekają.

KSW 79 – karta walk

  • Frederico Komuenha vs. Matyas Viszlay,
  • Natalia Baczyńska-Krawiec vs. Petra Castkova,
  • Ramzan Jembiev vs. Murilo Delfino,
  • Andreas Gustafsson vs. David Hosek,
  • Brian Hooi vs. Jivko Stoimenov,
  • Dominik Humburger vs. Jorge Bueno,
  • Arkadiusz Wrzosek vs. Tomas Mozny,
  • Daniel Omielańczuk vs. Michał Kita,
  • Phil De Fries vs. Todd Duffee.

Phil De Fries (22-6 1NC, 5 KO, 13 Sub) vs. Todd Duffee (9-3 1NC, 9 KO)

Walka wieczoru na gali KSW 79 to rewanżowe starcie dwóch zawodników. W pierwszym pojedynku, który odbył się w 2012 roku, lepszy okazał się Todd Duffee. Amerykanin pokonał swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. Uważamy jednak, że Brytyjczyk dobrze odrobił lekcje i okaże się zwycięzcą w tej walce.

Nasz typ: zwycięstwo Phil De Fries.

Dominik Hamburger (5-0, 5 KO) vs. Jorge Bueno (8-1, 6 KO, 1 Sub)

Jest to pojedynek co-main eventu gali. Hamburger do tej pory stoczył pięć walk i na tę chwilę jest niepokonany. Bueno natomiast po udanym debiucie w 2017 roku zawiesił swoją karierę na 3 lata. Walka może być naprawdę wyrównana, natomiast naszym zdaniem wygra Dominik.

Nasz typ: zwycięstwo Dominik Hamburgera.

Arkadiusz Wrzosek (1-0, 1 KO) vs. Tomas Mozny (1-1, 1 KO)

Walka dwóch utalentowanych kickbokserów, którzy zmierzą się w rewanżowej walce. Reprezentant Słowacji już raz pokazał wyższość nad Arkadiuszem Wrzoskiem, uważamy jednak, że tym razem role się odwrócą.

Nasz typ: zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska.

Daniel Omielańczuk (26-13-1 1NC, 6 KO, 10 Sub) vs. Michał Kita (21-15-1, 13 KO, 5 Sub)

Walka tych zawodników, to zestawienie, które zobaczymy w wadze ciężkiej. W oktagonie zmierzą się dwaj reprezentanci Polski. Walka zapowiada się być bardzo wyrównana, ale naszym zdaniem zwycięży Daniel.

Nasz typ: zwycięstwo Daniela Omielańczuka.

Brian Hooi (18-10 1NC, 6 KO, 6 Sub) vs. Jivko Stoimenov (12-5 1NC, 6 KO, 6 Sub)

Brian już jakiś czas temu zanotował bardzo dobre wejście do organizacji KSW. Aktualnie zajmuje trzecią lokatę, jeśli chodzi o rankingi wagi półśredniej. Naszym zdaniem zwycięzcą tej walki okaże się Brian Hooi.

Nasz typ: zwycięstwo Brian Hooi.

Andreas Gustafsson (7-1, 4 KO, 2 Sub) vs. David Hosek (8-3-1, 6 KO, 1 Sub)

Reprezentant Szwecji, czyli Andreas, wrócił do oktagonu po dwóch latach przerwy i wygrał w drugiej rundzie przez TKO. Uważamy, że i tym razem pokaże swoje umiejętności i pokona Davida w walce. 

Nasz typ: zwycięstwo Andreas Gustafsson.

Ramzan Jembiev (3-1, 2 KO) vs. Murilo Delfino (3-0, 2 KO, 1 Sub)

Pojedynek dwóch debiutujących zawodników, reprezentant Francji zmierzy się z niepokonanym Brazylijczykiem. Naszym zdaniem walka będzie bardzo zacięta, ale typujemy zwycięstwo Ramzana.

Nasz typ: zwycięstwo Ramzan Jembiev.

Natalia Baczyńska-Krawiec (6-3, 1 KO) vs. Petra Castkova (6-5, 1 KO, 1 Sub)

Jest to ważny pojedynek dla Natalii, która ma swoją ostatnią szansę na pozostania w federacji KSW. Uważamy, że w tym starciu Polka pokaże, na co ją stać i wygra pojedynek z Czeszką.

Nasz typ: zwycięstwo Natalii Baczyńskiej-Krawiec

Frederico Komuenha (2-0, 2 KO) vs. Matyas Viszlay (1-0, 1 KO)

Frederico to Czech, który ma na swoim koncie dwa zawodowe pojedynki i obydwa wygrał przez nokaut. Matyas pochodzi ze Słowacji i w MMA zadebiutował w zeszłym roku. Naszym zdaniem ze względu na większe doświadczenie Komuenha wygra pojedynek.
Nasz typ: zwycięstwo Frederico Komuenha.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!