fbpx
Dominik Humburger

Dominik Humburger

Zawodnik MMA Dominik Humburger

Biogram

Dominik Humburger - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dominik Humburger - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Dominik Humburger?

Dominik Humburger to nazwisko, które zyskuje coraz większą rozpoznawalność w świecie mieszanych sztuk walki. Pochodzący z Liberca, Czech, Humburger to utalentowany zawodnik, który do 2023 roku nie zaznał porażki w swojej zawodowej karierze MMA. Jego nieprzeciętne umiejętności w oktagonie przyciągnęły uwagę fanów i ekspertów, a każdy jego występ w klatce jest powodem do ekscytacji.

Dominik Humburger – KSW

Dominik Humburger zadebiutował w organizacji KSW w sierpniu 2022 roku, i od razu zrobił na sobie ogromne wrażenie. Jego pierwszy pojedynek w KSW odbył się podczas gali KSW 73, gdzie stanął naprzeciw Borysa Borkowskiego. Walka była krótka, bo już w drugiej rundzie Humburger znokautował swojego rywala. To zwycięstwo przyniosło mu dużą popularność i pokazało, że mamy do czynienia z zawodnikiem wyjątkowym.

Dominik Humburger – Nokauty

Po udanym debiucie, Humburger nie zwalniał tempa. Na kolejnej gali, która odbyła się w listopadzie, zmierzył się z Milanem Datelinką. Tam również nie pozostawił złudzeń, dominując pojedynek i wygrywając. Co imponujące, wszystkie jego dotychczasowe zwycięstwa w karierze zostały osiągnięte przez nokaut lub techniczny nokaut.

Dominik Humburger – Umiejętności

Dominik Humburger był niepokonany w MMA, zdobywając siedem zwycięstw na osiem walk. Co więcej, aż trzykrotnie pokonał swoich rywali już w pierwszej rundzie. Jego niezwykłe umiejętności, szybkość, i precyzja sprawiają, że jest on zawodnikiem, na którym trudno znaleźć sposób.

Dominik Humburger – Przeciwnicy

Mimo swojej dominującej postawy w oktagonie, Dominik Humburger zachowuje szacunek dla swoich przeciwników. Rozumie, że to dzięki rywalom może się rozwijać i stawiać czoła coraz większym wyzwaniom.

Dominik Humburger

Niewiele jest pewne w karierze MMA, ale jedno jest pewne – Dominik Humburger ma ogromny potencjał i jest gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jego dynamiczny styl walki i zdolność do nokautowania przeciwników przyciągają uwagę fanów i organizacji MMA na całym świecie.

Dominik Humburger - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: RFA

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.01.03

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czech Republic

Dominik Humburger - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:8

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dominik Humburger - Newsy