fbpx
brian hooi

Brian Hooi

Zawodnik MMA Brian Hooi

Biogram

Brian Hooi - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Brian Hooi - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Brian Hooi – kariera MMA

Brian Hooi jest znanym zawodnikiem MMA, który zyskał sławę dzięki swoim umiejętnościom i ciężkiej pracy. Zaczynał swoją karierę jako amator, ale szybko przeszedł do zawodowej ligi. Jego styl walki charakteryzuje się szybkim tempem i silnymi ciosami.

Brian Hooi – żona

Brian Hooi jest żonaty z piękną kobietą Justyną Jach, która wspiera go w jego karierze sportowej. Okazuje się, że jego partnerka i matka jego dziecka jest Polką, dzięki czemu sam dużo rozumie w naszym rodzimym języku. Pod koniec 2022 roku urodziła się im piękna córeczka o imieniu Luna.

Brian Hooi – narodowość

Brian Hooi urodził się w Holandii, ale jego rodzina pochodzi z Azji. Wychowywał się w tradycyjnej rodzinie, co wpłynęło na jego życie i karierę. Zawsze był dumnym ze swojego pochodzenia i starał się reprezentować swoją kulturę na arenie sportowej.

Brian Hooi – osiągnięcia

Brian Hooi osiągnął wiele w swojej karierze sportowej. Wygrał wiele ważnych walk, a jego umiejętności były podziwiane przez fanów i ekspertów. Został też wielokrotnie nagrodzony za swoje osiągnięcia i wkład w świat sportu.

Brian Hooi – waga i wzrost

Brian Hooi jest zawodnikiem wagi lekkiej i ma 180 cm wzrostu. Jego waga wynosi około 70 kilogramów, co jest idealną wagą dla zawodnika MMA. Stara się utrzymywać formę poprzez regularne treningi i zdrowy styl życia. Jego wysoka postura i silna budowa ciała sprawiają, że jest groźnym przeciwnikiem dla każdego rywala na ringu.

Brian Hooi - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: HOOIBOOI

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.11.01

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Haga, Holandia

Brian Hooi - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:19

L:9

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Brian Hooi - Newsy