fbpx
Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek

Zawodnik MMA Arkadiusz Wrzosek

Biogram

Arkadiusz Wrzosek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Arkadiusz Wrzosek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Arkadiusz Wrzosek?

Arkadiusz Wrzosek to utalentowany polski kickbokser, który zdobył uznanie na arenie międzynarodowej. Jego wszechstronne umiejętności zaowocowały również walką w boksie zawodowym. Wrzosek brał udział w pojedynkach dla różnych organizacji, takich jak PLMMA, FEN i Granda PRO. Obecnie jest związany z KSW, uważaną za najlepszą federację MMA na świecie. Jego dokonania obejmują zdobycie mistrzostwa federacji FEN w wadze powyżej 95 kilogramów w 2017 roku oraz mistrzostwo Europy w muay thai federacji IFMA.

Arkadiusz Wrzosek – wiek, waga, wzrost

To zawodnik urodzony 3 czerwca 1992 roku w Pruszkowie. W swoich występach zazwyczaj startuje w kategorii ciężkiej. Jego wzrost wynosi ponad 200 centymetrów.

Arkadiusz Wrzosek kariera w K-1

W ringu Wrzosek imponuje swoimi umiejętnościami. Do tej pory stoczył wiele walk na zasadach K-1, z czego aż 14 zakończyło się jego zwycięstwem. Arkadiusz jest znany z kończenia swoich pojedynków przez  nokaut lub techniczny nokaut. Jego siła i determinacja są oczywiste w każdym pojedynku, a jego styl walki przyciąga uwagę kibiców.

Arkadiusz Wrzosek kontra Badr Hari

Walka Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim odbyła się 4 września na gali Glory 78. Była to walka wieczoru tego wydarzenia. Widzowie nie dawali Polakowi wielu szans w starciu z Hari, który jest legendą światowego kickboxingu. W 46. sekundzie drugiej rundy Wrzosek zadał doskonałe kopnięcie w głowę rywala i tym samym wygrał starcie. Badr Hari nie był w stanie podnieść się i zwycięzcą walki został Polak.

Arkadiusz Wrzosek – walki w MMA

Arkadiusz Wrzosek wyznał, że walki w MMA są dla niego fascynującym wyzwaniem. Ta dyscyplina wymaga umiejętności zarówno w stójce, jak i w parterze, co stanowi kolejne pole do rozwoju dla kickboksera. Fani Wrzoska mogą spodziewać się emocjonujących starć i jeszcze większego zainteresowania ze strony mediów.

Arkadiusz Wrzosek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Kick-boxing

Pseudonim: Hightower

Data urodzenia (ile ma lat?): 3 czerwca 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Pruszków, Polska

Arkadiusz Wrzosek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:14

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Arkadiusz Wrzosek - Newsy