fbpx
petra_castk

Petra Castkova

Zawodnik MMA Petra Castkova

Biogram

Petra Castkova - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Petra Castkova - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Petra Částková?

Petra Částková, doświadczona zawodniczka MMA, wprowadziła się do pełnokontaktowego świata sztuk walki w 2015 roku. Od tego czasu stoczyła wiele imponujących pojedynków. Nie obca jest jej walka na różnych frontach, zdobywając cenne doświadczenie podczas starć w Polsce, Czechach, Niemczech, na Węgrzech i w Anglii. Jej nietuzinkowe umiejętności sprawiły, że zyskała uznanie w środowisku MMA.

Petra Částková – kariera międzynarodowa

Petra Částková nie ograniczała się do jednego terytorium. Zdecydowanie wkroczyła na arenę międzynarodową, gdzie zdobywała doświadczenie poprzez walki w różnych krajach. Jej śmiała przygoda toczyła się nie tylko na rodzimej scenie czeskiej, ale także na polskich, niemieckich, węgierskich i angielskich ringach. To właśnie dzięki tej wszechstronności stała się cenioną zawodniczką, gotową do podjęcia wyzwań na każdym kontynencie.

Petra Částková – KSW

Rok 2022 był dla Částková czasem nowych wyzwań, gdyż zawitała do KSW, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji MMA w Europie. Jej debiut miał miejsce w październiku, a przeciwniczką była Adrianna Kreft. Niestety dla Částková, pojedynek zakończył się porażką na punkty. To jednak nie złamało determinacji czeskiej zawodniczki.

Petra Částková – walki

Po debiucie Částková wróciła do KSW, gotowa na odwrócenie losów na swoją korzyść. Pomimo dwóch porażek, weteranka MMA jest zdeterminowana udowodnić, że ma wiele do zaoferowania w jednej z najbardziej konkurencyjnych organizacji w Europie.

Petra Částková – doświadczenie

Przez lata Částková zasilała swoje doświadczenie poprzez walki dla różnych organizacji. German MMA, Bellator czy Oktagon MMA to tylko kilka z miejsc, gdzie Czeszka pozostawiała swoje ślady. Jej umiejętności są doceniane na różnych płaszczyznach, co sprawia, że jest zawsze gotowa stawić czoła nowym przeciwnościom.

Petra Částková

Petra Částková to nie tylko utalentowana zawodniczka, ale także sportowa dusza, gotowa zmierzyć się z wyzwaniami i dążyć do zwycięstwa. Jej historia w MMA to inspiracja dla tych, którzy szukają siły i determinacji w pełnokontaktowym świecie sztuk walki. Obyśmy jeszcze wiele mogli zobaczyć i usłyszeć o jej imponujących występach w największych ringach europejskiego MMA.

Petra Castkova - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 1981.12.19

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czechy

Petra Castkova - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Petra Castkova - Newsy