fbpx
ksw 74 wyniki

KSW 74 – wyniki

Spis treści - KSW 74 – wyniki

To już za nami! Kolejna gala zorganizowana przez KSW na wysokim poziomie. Nie brakowało kontrowersji, mocnych nokautów i brutalnych poddań na KSW 74. Wyniki prezentujemy poniżej.

Wyniki – KSW 74

Na gali KSW 74 nie zawiedli faworyci, którzy pewnie wygrywali swoje walki. Podczas gali w Ostrowie Wielkopolskim były mocne nokauty, świetne poddania, ale nie zabrakło też kontrowersji z sędzia Bronderem w roli głównej. O to wyniki gali KSW 74.

120,2 kg: Phil De Fries (22-6) vs. Ricardo Prasel (13-4) – o pas mistrzowski

Kolejna obrona pasa wagi królewskiej przez Anglika z Sunderlandu. Kolejna świetna batalia stoczona przez Phila. Walka trwała niecałe pięć minut. Anglik od samego początku chciał narzucić mocne tempo i sprowadzić walkę do parteru. Brazylijczyk pracował z dołu, lecz nie wystarczyło to, ponieważ De Fries sukcesywnie demolował Brazylijczyka, aż w końcu znalazł głowę i zadusił Ricardo Prasela.

Zwycięstwo Phil De Fries przez poddanie (duszenie zza pleców) – 1 runda.

83,9 kg: Damian Janikowski (7-5) vs. Tom Breese (15-3)

Niesamowita historia wydarzyła się w tej walce. Co main event wydarzenia nie powinien się tak zakończyć. W drugiej rundzie, sędzia Bronder przerwał pojedynek. Sytuacja to ogromna kontrowersja, ponieważ Polak pokazywał, że wszystko jest w porządku, po czym próbował złapać klamrę, a sędzia zinterpretował to jako klepnięcie i poddanie się. Anglik był niezwykle zdziwiony i zgodził się na szybki rewanż z byłym medalistą Igrzysk Olimpijskich w zapasach.

Zwycięstwo Tom Breese przez poddanie – 2 runda.

120,2 kg: Darko Stosic (17-5) vs. Michał Kita (21-15-1)

Była to niezwykle mocna walka, która musiała się skończyć mocnym nokautem. Darko Stosic zrobił to po raz drugi i niezwykle mocno znokautował weterana polskiego MMA. Darko Stosic dopisał kolejną wygraną do swojego dorobku w KSW i pewnie będzie czekał na kolejną walkę z Philem De Friesem.

Zwycięstwo Darko Stosic przez KO – 2 runda.

83,9 kg: Cezary Kęsik (13-3) vs. Tomasz Romanowski (17-8)

Nowa kategoria wagowa, lecz ta sama piekielna siła. Cóż to był za wieczór w wykonaniu Tomasza Romanowskiego. Już w pierwszej rundzie zdominował on Cezarego Kęsika z Radomia. Bardzo dobra praca w stójce zaowocowała mocnym lewym sierpowym, po którym ciosy w parterze były już tylko formalnością. Tomasz Romanowski wygrywa i chce walki o pas kategorii średniej!

Zwycięstwo Tomasz Romanowski przez TKO – 1 runda.

61,2 kg: Werlleson Martins (17-5) vs. Paweł Polityło (7-4)

O tej walce mówiło się już dawno, a tym bardziej dzień przed pojedynkiem. Paweł Polityło przestrzelił wagę bardzo mocno (prawie o 2 kg). Pomimo tego, walka się odbyła, a zawodnicy dali niezwykle mocną walkę. Brazylijczyk wygrał dwie z trzech rund i pewnie dopisał zwycięstwo w federacji KSW.

Zwycięstwo Werlleson Martins przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28).

77,1 kg: Kacper Koziorzębski (8-4) vs. Emil Meek (10-6)

Bardzo długo musieliśmy czekać na debiut doświadczonego Norwega w klatce KSW, ale warto było czekać. Wiking z Północy odbierał wiele ciosów, lecz finalnie to on w drugiej rundzie znokautował Koziorzębskiego i dobił go w parterze.

Zwycięstwo Emil Meek przez TKO – 2 runda.

52,2 kg: Anita Bekus (6-3) vs. Sofiia Bagishvili (6-1)

Niesamowita walka w wykonaniu Gruzinki. Chyba nikt nie spodziewał się, z jaką utalentowaną grapplerką będzie musiała się mierzyć Anita Bekus. W drugiej rundzie, po pięknym sprowadzeniu, Sofiia od raz szukała wykluczenia ręki i dopięła swego. Gruzinka doprowadziła do werbalnego poddania po złamaniu ręki Anicie Bekus.

Zwycięstwo Sofiia Bagishvili przez werbalne poddanie – 2 runda.

65,8 kg: Wojciech Kazieczko (3-0) vs. Eduard Demenko (3-3)

Bardzo mocna walka, w której Wojciech Kazieczko pokazał, że może być nadzieją polskiego MMA. Doświadczony zawodnik stójkowy po raz kolejny bardzo mocno obijał przeciwnika przez całe 3 rundy.

Zwycięstwo Wojciech Kazieczko przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 29-28).

83,9 kg: Arkadiusz Mruk (0-1) vs. Borys Dzikowski (2-0)

Pierwsza walka na gali i takie wejście. High kick w wykonaniu zawodnika urodzonego w Rawiczu i Arkadiusz Mruk pada na matę. Świetne kopnięcie w wykonaniu Dzikowskiego.

Zwycięstwo Borys Dzikowski przez KO (wysokie kopnięcie) – 1 runda.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!