fbpx
KSW 73 - typy

KSW 73 – typy

Spis treści - KSW 73 – typy

KSW powraca do Warszawy. Już w najbliższych godzinach Arkadiusz Wrzosek przed własną publicznością zmierzy się z Tomaszem Sararą. Pojedynek w MMA wisiał w powietrzu od wielu lat. Na Torwarze przemówią pięści. Pomimo wypadnięcia kilku kluczowych zawodników z gali, warszawska gala zapowiada się niezwykle interesująco. Jakie są wasze typy na KSW 73. Typy całej naszej redakcji znajdują się w dalszej części artykułu..

Nasze typy – KSW 73

Walka wieczoru zapowiada się, jako wielki pojedynek, który z pewnością mógłby odbyć się w federacji Glory: Arkadiusz Wrzosek vs. Tomasz Sarara. Dwóch wielkich wojowników zmierzy się w MMA. Kto wygra? Przedstawiamy nasze typy na galę KSW 73.

120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (0-0) vs. Tomasz Sarara (1-0)

Patrząc na rekordy dwóch zawodników, można pomyśleć, że są dopiero na początku swojej ścieżki. W kraju nad Wisłą, nikomu nie trzeba przedstawiać obu panów. Pojedynek, który od wielu tygodni elektryzuje cały świat sztuk walki powinien się rozstrzygnąć w stójce.

Nasz typ: zwycięstwo Arkadiusz Wrzosek.

65,8 kg: Daniel Rutkowski (13-3) vs. Reginaldo Vieira (15-6)

W ostatnich dniach, Reginaldo Vieira wskoczył w miejsce Eskieva. Daniel Rutkowski wydaje się, że będzie miał o wiele łatwiejsze zadanie. Tak naprawdę, nikt nie wie, w jakiej formie jest Brazylijczyk, który toczył walki w federacji UFC. Może być to ciężka przeprawa dla Rutka.

Nasz typ: zwycięstwo Daniel Rutkowski.

83,9 kg: Radosław Paczuski (4-0) vs. Jason Radcliffe (17-9)

Radosław Paczuski może czuć lekki niedosyt po swoim debiucie w federacji KSW. Jason Wilnis złamał palec i nie został dopuszczony do walki. Paczuski ma nieskazitelny rekord, a zepsuć go spróbuje Anglik, który w KSW ma wynik 2-2.

Nasz typ: zwycięstwo Radosław Paczuski.

97 kg (catchweight): Damian Piwowarczyk (5-1) vs. Bohdan Gnidko (7-0)

Walka ogłoszona kilka dni przed samą galą. Jeden z najlepszych młodych zawodników nie krył się, z tym, że walkę wziął dosłownie parę dni przed samą galą. Damian Piwowarczyk stanie naprzeciwko silnego Ukraińca. Bohdan Gnidko nie przegrał jeszcze w zawodowej karierze, natomiast Damian po raz pierwszy przegrał na KSW 70 (porażka z Bartoszem Lesko)

Nasz typ: zwycięstwo Damian Piwowarczyk.

82 kg (catchweight): Ion Surdu (11-3) vs. Krystian Bielski (8-4)

Ponad rok musieliśmy czekać na powrót Drakuli do klatki. Ion Surdu stoczy swoja trzecią walkę w federacji KSW z Krystianem Bielskim. Polak przeniósł się do federacji KSW z federacji FEN. Wydaje się, że Surdu poradzi sobie z Krystianem.

Nasz typ: zwycięstwo Ion Surdu.

56,7 kg: Karolina Owczarz (4-2) vs. Natalia Baczyńska (6-2)

Faworytem bukmacherów jest Natalia Baczyńska. Obie panie, do pojedynku przystępują po porażkach. Jedyna walka kobiet może skończyć się w niespodziewany sposób i wydaje się nam, że z ręką w górze zakończy ten pojedynek Karolina Owczarz. 

Nasz typ: zwycięstwo Karolina Owczarz.

83 kg (catchweight): Borys Borkowski (4-1) vs. Dominik Humburger (3-0)

Panowie nie lubią pozostawiać werdyktów sędziom. Stoczyli razem 8 walk, a 7 z nich zakończyło się przed czasem. Faworytem wydaje się być bardziej doświadczony Polak.

Nasz typ: zwycięstwo Borys Borkowski..

65,8 kg: Patryk Likus (2-0) vs. Pascal Hintzen (7-1)

Mamy nadzieję, że Patryk Likus powtórzy niesamowity nokaut ze swojej poprzedniej walki. Jego rywal jest o wiele bardziej doświadczony, lecz talent Patryka wydaje się dopiero rozjaśniać.

Nasz typ: zwycięstwo Patryk Likus.

61,2 kg: Miłosz Melchert (2-0) vs. Carl McNally (1-0)

Dwóch niezwykle utalentowanych zawodników Miłosz Melchert i Carl McNally. Miłosz Melchert wydaje się być faworytem w tym pojedynku, lecz Irlandczyk amatorsko bije się już od 10 lat.

Nasz typ: zwycięstwo Carl McNally.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 1]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!