fbpx
Philip De Fries

Phil De Fries

Zawodnik MMA Phil De Fries

Biogram

Phil De Fries - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Phil De Fries - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Phil De Fries – kim jest?

Phil De Fries, czyli właściwie Philip De Fries, to angielski zawodnik mieszanych sztuk walki w kategorii wagi ciężkiej. Urodził się 21 kwietnia 1986 roku w Sunderlandzie. Jego kariera w MMA obejmuje występy w renomowanych organizacjach, takich jak UFC, Bellator MMA oraz M-1 Global. Od 14 kwietnia 2018 roku jest międzynarodowym mistrzem Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) w wadze ciężkiej.

Phil De Fries – biografia

De Fries urodził się w Sunderlandzie, a dzięki swojemu holenderskiemu dziadkowi ma również pochodzenie holenderskie. Już w wieku 14 lat rozpoczął treningi brazylijskiego jiu-jitsu. Przed rozpoczęciem profesjonalnej kariery w MMA pracował jako doradca ds. narkotyków.

Phil De Fries – kariera MMA

Od samego początku kariery w MMA, De Fries zaprezentował się jako zawodnik o znakomitych umiejętnościach w poddawaniu rywali, odnosząc zwycięstwa nad Darrenem Towlerem i Stavem Economou. Jego profesjonalny debiut miał miejsce w 2009 roku.

Phil De Fries – UFC

Jego talent i osiągnięcia nie umknęły uwadze największej amerykańskiej organizacji MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC). Po zwycięstwie nad Stavem Economou, podpisał kontrakt z UFC. W swoim debiucie dla tej organizacji zmierzył się z Olim Thompsonem na gali UFC 138. Mimo zmiany przeciwnika na Roba Broughtona, De Fries odniósł zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów. De Fries stoczył kilka kolejnych walk w UFC, m.in. z Oli Thompsonem i Mattem Mitrione, jednak nie udało mu się osiągnąć spodziewanych rezultatów. Po przegranej walce z Mitrione, został zwolniony z UFC. Po opuszczeniu UFC, De Fries kontynuował swoją karierę w innych organizacjach MMA. Walczył m.in. dla M-1 Global i Bellator MMA, gdzie odniósł sukcesy, zwyciężając w pojedynkach z Antonem Wjaziginem i Jamesem Thompsonem.

Phil De Fries – KSW

W lutym 2018 roku De Fries dołączył do Konfrontacji Sztuk Walki (KSW), jednej z największych organizacji MMA w Europie. Już w swoim debiucie na gali KSW 43 pokonał Michała Andryszaka i zdobył wakujący pas mistrza KSW w wadze ciężkiej. Jego mistrzowskie osiągnięcia w KSW przyniosły mu dużą popularność i szacunek w świecie MMA. De Fries stał się jednym z najbardziej znanych angielskich zawodników wagi ciężkiej i jednocześnie jednym z najlepszych zawodników w Europie w swojej kategorii wagowej.

Phil De Fries – osiągnięcia

Osiągnięcia Phila De Friesa nie kończą się jednak na mistrzostwie KSW. Jego talent, technika i determinacja sprawiły, że zyskał uznanie w środowisku MMA. Jego styl walki oparty na doskonałym behemocie i skuteczności w poddawaniu rywali przyciąga uwagę fanów sportu na całym świecie.

Phil De Fries - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 1986.04.21

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Sunderland, England, United Kingdom

Phil De Fries - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:24

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Phil De Fries - Newsy