fbpx
ksw 72 wyniki

KSW 72 – wyniki walk

Spis treści - KSW 72 – wyniki walk

W zeszły weekend, KSW po raz pierwszy zawitało do Kielc. Gala odbyła się w niesamowitym miejscu – Amfiteatr Kadzielnia. W upalny lipcowy wieczór, do oktagonu weszło 16 zawodników. Fani na pewno nie mogli narzekać na KSW 72. Wyniki walk były nieprzewidywalne, a szczególnie podczas ostatnich walk nie można było mrugać oczami. KSW 72 to już historia, a już za kilka tygodni, największa polska federacja MMA szykuje ogromne show w Warszawie, gdzie odbędzie się KSW 73!

Wyniki – KSW 72

KSW 72 zaczęło się już kilka dni przed. Tomasz Romanowski, który walczył w main evencie wydarzenia, przestrzelił wagę o ponad 2 kg. Walka ta miała być title shotem do walki o pas kategorii półśredniej KSW. Napięta atmosfera była wyczuwalna już bardzo długo przed galą. Dawid Śmiełowski i Patryk Kaczmarczyk nie gryźli się w język podczas wielu wypowiedzi i wywiadów. Wszystkie te słowa zweryfikowała klatka, a poniżej przedstawiamy wam wyniki KSW 72.

77,1 kg: Tomasz Romanowski vs. Andrzej Grzebyk 

Walka wieczoru gali KSW 72. Tomasz Romanowski nie zrobił wagi przed pojedynkiem. Walka nie została usunięta z karty i Berserker zawalczył z byłym mistrzem FENu. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie po bardzo mocnym lewym ciosie Tomasza Romanowskiego. Popularny Tommy dołożył jeszcze kilka ciosów i sędzie Bronder musiał zakończyć pojedynek już w pierwszej rundzie. 

Zwycięstwo Tomasza Romanowskiego przez TKO (ciosy w parterze) – 1 runda

65,8 kg: Dawid Śmiełowski vs. Patryk Kaczmarczyk

Pojedynek młodych i perspektywistycznych zawodników trwał niecałe 10 minut. Walka wyglądała, praktycznie tak samo, jak każda walka Dawida Śmiełowskiego. Zawodnik z Poznania był zdominowany przez Kaczmarczyka. Jedno mocne kopnięcie na wątrobę w wykonaniu Śmiełowskiego zakończyło walkę w 2 rundzie. Śmiełowski nadal nie jest pokonany po 10 walkach.

Zwycięstwo Dawida Śmiełowskiego przez KO (kopnięcie) – 2 runda

77,1 kg: Michał Pietrzak vs. Brian Hooi

Największy underdog na całej gali pokazał jak się bije. Niektórzy powiedzą, że to lucky punch zgasił światło Pietrzakowi, lecz był to piekielnie mocny cios. Pomimo tego, że w pierwszej rundzie to Holender padł na matę po wysokim kopnięciu Polaka. Niesamowita walka! 

Zwycięstwo Briana Hooi przez TKO (ciosy w parterze) – 1 runda

56,7 kg: Sara Luzar-Smajić vs. Emilia Czerwińska

Emilia Czerwińska ma za sobą kolejny dobry pojedynek, który przerwał dobrą serię Chorwatki w KSW. Emilia wygrywa jednogłośną decyzją sędziów po bardzo dobrej walce. Nie brakowało mocnych uderzeń i dobrych zapasów.

Zwycięstwo Emilii Czerwińskiej przez jednogłośną decyzję sędziów (29-27, 29-28, 29-28) 

93 kg: Oumar Sy vs. Bartłomiej Gładkowicz 

Druga walka Francuza zakończyła się jego kolejnym zwycięstwem. Tym razem, Francuz do pokonania miał przedstawiciela Octopusa Łódź. Gładkowicz wziął tę walkę tydzień przed i pomimo tego postawił mocne warunki! 

Zwycięstwo Oumara Sy przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-26, 30-25)

61,2 kg: Patryk Surdyn vs. Gustavo Oliveira 

Walka zapowiadała się niezwykle ciekawie. Polak wrócił na zwycięską ścieżkę, lecz miał trudne zadanie w postaci Brazylijczyka. Zawodnik z Łomży rozprawił się z przeciwnikiem w bardzo dobrym stylu, wygrywając każdą rundę i zdominował swojego oponenta.

Zwycięstwo Patryka Surdyna przez jednogłośną decyzję sędziów (30-26, 30-26, 30-26)

70,3 kg: Hubert Szymajda vs. Yann Liasse 

Zawodnik z Luksemburgu dokłada drugie z rzędu zwycięstwo w federacji KSW. Po 15 – minutowym pojedynku, zwycięża on na kartach sędziowskich.

Zwycięstwo Yanna Liasse przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 30-26, 29-28)

77,1 kg: Robert Maciejowski vs. Arkadiusz Kaszuba 

Pierwszy, ale zarazem najbardziej wyrównany pojedynek na gali KSW. Dwójka zawodników zaprezentowała bardzo podobny poziom przez wszystkie 3 rundy.

Zwycięstwo Roberta Maciejowskiego przez niejednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 28-29)

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!