fbpx
Dawid Śmiełowski

Dawid Śmiełowski

Zawodnik MMA Dawid Śmiełowski

Biogram

Dawid Śmiełowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Dawid Śmiełowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dawid Śmiełowski – kim jest?

Dawid jest zawodnikiem walczącym w jednej z najlepszych organizacji mieszanych sztuk walki w Europie. Urodzony 20 listopada 1995 roku. Dawid trenuje w Ankos MMA. Jeśli chodzi o jego zasięgi internetowe nie są one zbyt wysokie. Mężczyzna najczęściej wstawia tam zdjęcia oraz filmy z walk.

Dawid Śmiełowski – biografia

Jako nastolatek rozpoczął treningi karate kyokushin. Mimo że w mieście, w jakim dorastał młody chłopak nie miał możliwości uczęszczać na treningi MMA zawsze było to w kręgu jego zainteresowań. Do treningów zmotywował go fakt, że nigdy nie był najlepiej zbudowany, a chciał umieć poradzić sobie w życiu. Przed rozpoczęciem przygody z KSW mężczyzna ma na swoim koncie ponad 20 amatorskich pojedynków.

Dawid Śmiełowski – kariera w MMA

Swój kontrakt, jeśli chodzi o walki zawodowe w MMA podpisał w 2017 roku. Od tamtego czasu pozostaje być niepokonany, jak sam wspomina taki rekord wiąże się z dużą presją, jaka jest narzucana zawodnikowi. Podczas gali KSW 67 pokonał swojego przeciwnika przez nokaut techniczny. Jak sam zapowiada na swoim Instagramie ponownie zobaczymy go w klatce na gali KSW 72, która odbędzie się w Lipcu 2022 roku.

Dawid Śmiełowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Królik

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.11.20

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wągrowiec, Poland

Dawid Śmiełowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dawid Śmiełowski - Newsy