fbpx
Michał Pietrzak

Michał Pietrzak

Zawodnik MMA Michał Pietrzak

Biogram

Michał Pietrzak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Michał Pietrzak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Pietrzak?

W świetle polskiej sceny sportowej, jedną z postaci, która zyskała rozgłos dzięki swojej determinacji i umiejętnościom w walce, jest Michał Pietrzak. Jego droga do sukcesu, rozpoczęta od zapasów, doprowadziła go do ringu mieszanych sztuk walki, gdzie stał się uznanym zawodnikiem. Zdobywca złotego medalu mistrzostw Polski w zapasach i aktualny gracz KSW to osobowość, która wzbudza zainteresowanie fanów sportu na całym świecie.

Michał Pietrzak – Początki kariery

Urodził się 2 lutego 1988 roku w Poznaniu, Michał Pietrzak szybko wykazał zainteresowanie sportami walki. Jego przygoda z zapaśnictwem rozpoczęła się od młodości, a szybko zdobywał sukcesy na arenach mistrzostw. Zdobył złoty medal mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym w 2014 roku, do tego dodając srebro z 2013 roku. Jednak jego apetyt na wyzwania nie znał granic.

Michał Pietrzak – MMAster

W 2013 roku Michał Pietrzak postanowił podjąć nowe wyzwanie – przeniósł się do MMA. Jego pasja do sportów walki znalazła nowe wyjście w tajemniczym świecie mieszanych sztuk walki. Jego talent i determinacja były tak imponujące, że dostał szansę udziału w reality-show „MMAster”. W programie osiągnął finał, co było kolejnym dowodem jego wszechstronnych zdolności.

Michał Pietrzak – Kariera MMA

Jego debiut w MMA miał miejsce 26 stycznia 2013 roku, gdzie stoczył walkę z Sylwestrem Borysysem. Chociaż wtedy odnotował porażkę, nie zraziło to go do kontynuowania kariery w tej dyscyplinie. Kolejne pojedynki potwierdziły, że Pietrzak to zawodnik, który potrafi się odnaleźć w klatce. Zwyciężając kolejne walki, zdobywał uznanie i doświadczenie.

Michał Pietrzak – KSW

Najważniejszym momentem w jego karierze było przyłączenie się do Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) – najlepszej polskiej organizacji MMA. Jego występy w KSW stały się puentą na jego dotychczasowej drodze. Zmagania z najlepszymi zawodnikami Polski i zagranicy pozwoliły mu zademonstrować swoje umiejętności na międzynarodowej scenie.

Michał Pietrzak – Nokauty

Michał Pietrzak zdobywał zwycięstwa, zarówno spektakularne nokauty, jak i decyzje sędziów. Jego walka z Marcinem Krakowiakiem podczas gali XTB KSW 85: Parnasse vs. Ruchała, która odbędzie się 19 sierpnia 2023 w Nowym Sączu, jest kolejnym etapem na jego drodze do mistrzostwa. Jako zawodnik wagi półśredniej, wyznacza sobie cele i systematycznie dąży do ich realizacji.

Michał Pietrzak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Zgniatacz

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988.02.02

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Michał Pietrzak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:7

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Pietrzak - Newsy