fbpx
Tomasz Romanowski

Tomasz Romanowski

Zawodnik MMA Tomasz Romanowski

Biogram

Tomasz Romanowski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Tomasz Romanowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tomasz Romanowski

Zawodnik Berserkers Team Poland. Zwycięzca pierwszej edycji programu KSW – Tylko Jeden. Po wygraniu trzech wygranych w programie, otrzymał kontrakt z KSW i utrzymuje się w czołówce kategorii półśredniej KSW. Tomasz Romanowski wywodzi się z Brazylijskiego Jiu Jitsu.

Tomasz Romanowski – biografia

Zawodnik ze Stargardu jest bardzo doświadczonym graczem. Popularny Tommy walczy bardzo widowiskowo. Pierwsze swoje walki odbył już w 2009 roku, a Brazylijskie Jiu Jitsu było sportem, w którym stawiał pierwsze kroki Tomasz Romanowski. Biografia zawodnika rozpoczyna się w bardzo trudny sposób, ponieważ przegrywa on swoje pierwsze trzy profesjonalne pojedynki. Jest również starszym bratem innego zawodnika MMA – Sebastiana Romanowskiego.

Tomasz Romanowski – kariera w MMA

Droga wojownika nie jest usłana różami. Podobnie miał Tomasz Romanowski. Kariera w MMA to sinusoida u tego zawodnika. Trzy pierwsze pojedynki to przegrane przed czasem. Następnie 5 zwycięstw z rzędu, po czym kolejna seria porażek – tym razem 4 z rzędu. Tomasz Romanowski nie poddawał się, a po tej czarnej serii – wygrał kolejne 7 walk, po czym trafił do KSW. Tu jego kariera wypłynęła na głębokie wody, a sam zawodnik jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników w kategorii półśredniej.

Tomasz Romanowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Tommy

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989.02.22

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Tomasz Romanowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:18

L:10

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Romanowski - Newsy