fbpx
Patryk Surdyn

Patryk Surdyn

Zawodnik MMA Patryk Surdyn

Biogram

Patryk Surdyn - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Patryk Surdyn - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Patryk Surdyn?

Patryk Surdyn, młody polski zawodnik mieszanych sztuk walki, to obecnie jedna z najbardziej obiecujących postaci w świecie tej ekscytującej dyscypliny. Jego dynamiczny styl walki i zdolności zdobyte na matach przyciągają uwagę fanów, a jego udział w prestiżowej organizacji KSW świadczy o aspiracjach do zostania jednym z najlepszych zawodników w Europie. Przyjrzyjmy się bliżej tej fascynującej postaci.

Patryk Surdyn – Początki kariery

Patryk Surdyn urodził się w 1995 roku, co czyni go obecnie 27-letnim zawodnikiem. Jego rodzinne miasto to Łomża, a to właśnie tam rozwija swoje umiejętności w klubie sportowym, zdobywając doświadczenie zarówno w Łomży, jak i w Radomiu. Zanim Surdyn zawitał do KSW, zdobył uznanie w środowisku MMA poprzez liczne walki amatorskie. Jego talent został doceniony, zajmując drugie miejsce w plebiscycie na odkrycie roku w polskim MMA.

Patryk Surdyn – Kariera amatorska

Surdyn może pochwalić się imponującym rekordem w walkach amatorskich, w których wielokrotnie udowadniał swoją wyjątkową kondycję i technikę. Jego osiągnięcia obejmują zdobycie tytułu mistrza Polski, a także liczne medale, potwierdzając tym samym swoją dominację w kategorii amatorskiej.

Patryk Surdyn – KSW

Debiut Surdyna w KSW miał miejsce podczas gali KSW 55. Pomimo porażki, jego determinacja i umiejętności przyciągnęły uwagę kibiców. Surdyn szybko powraca do oktagonu, przygotowując się do starcia z Jakubem Wikłaczem podczas gali KSW 60. Jego decyzja o powrocie do największej polskiej organizacji MMA świadczy o jego pewności siebie i gotowości do stawienia czoła silnym rywalom.

Patryk Surdyn – Wydarzenia

Kolejny rozdział w karierze Surdyna zapisał się podczas gali KSW 66, gdzie zmierzył się z Davidem Martinikiem. Ten pojedynek był niezwykle emocjonujący, a fani trzymali kciuki za młodego polskiego wojownika, który stanął na wysokości zadania i wygrał walkę.

Patryk Surdyn – Ambicje i Przygotowania

Surdyn, będąc zapalonym fanem MMA od młodości, podkreśla, jak wielki wpływ na niego mieli inni polscy zawodnicy, tak jak Mamed Khalidov. Młody zawodnik jest ambitny i zdeterminowany, wierząc w swoje umiejętności i aspirując do zdobycia mistrzowskiego pasa KSW. Mimo przegranych w swoich dwóch pierwszych walkach w KSW, Surdyn patrzy w przyszłość z optymizmem. Uważa również te doświadczenia za cenne lekcje. Jego celem jest osiągnięcie szczytu, zdobycie złotego pasa i udowodnienie, że może rywalizować na najwyższym poziomie.

Patryk Surdyn

Patryk Surdyn to bez wątpienia jedna z najbardziej obiecujących postaci w polskim MMA. Jego determinacja, umiejętności i młody wiek sprawiają, że jest zawodnikiem, na którego warto zwrócić uwagę. Śledząc jego kolejne występy, fani wiedzą, że może zapisać się w historii KSW.

Patryk Surdyn - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.05.22

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Łomża, Poland

Patryk Surdyn - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Patryk Surdyn - Newsy