fbpx
Oumar Sy

Oumar Sy

Zawodnik MMA Oumar Sy

Biogram

Oumar Sy - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Oumar Sy - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Omuar Sy – MMA, kariera w KSW

Omuar Sy to francuski zawodnik MMA, który od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w polskiej organizacji KSW. Sy jest znany przede wszystkim ze swojego eksplozywnego stylu walki oraz niezwykłych umiejętności bokserskich.

Debiut Omuara Sy w KSW miał miejsce w 2021 roku, a już w swoim pierwszym pojedynku zdobył uznanie kibiców, pokonując jednego z najlepszych polskich zawodników swojej kategorii wagowej – Adama Tomasika. Od tamtego czasu stoczył wiele innych udanych walk, zdobywając kolejne zwycięstwa i tytuły mistrzowskie.

Omuar Sy – UFC

W lutym 2022 roku mówiło się, że Omuar Sy może podpisać amerykańską organizacją UFC. Dla wielu fanów MMA to bardzo ważna wiadomość, ponieważ UFC to największa organizacja MMA na świecie, a walki w tej organizacji cieszą się największą popularnością.

Dla wielu fanów MMA Omuar Sy to jedna z największych nadziei francuskiego sportu walki, a jego kariera w UFC jest bardzo oczekiwana. Już teraz można stwierdzić, że Sy ma ogromny potencjał i na pewno będzie w stanie zdobyć wiele zwycięstw w tej prestiżowej organizacji.

Oumar Sy - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Francja

Oumar Sy - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:8

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Oumar Sy - Newsy