fbpx
KSW 72 – gdzie i kiedy odbędzie się gala?

KSW 72 – gdzie i kiedy odbędzie się gala?

Spis treści - KSW 72 – gdzie i kiedy odbędzie się gala?

Organizacja nie zwalnia tempa i już możemy poznać sporo szczegółów dotyczących gali KSW 72. Z informacji podanych przez federację wiemy już, że gala będzie miała miejsce 23 lipca 2022 roku. Wiemy również, że wydarzenie odbędzie się w Kielcach, a miejscem imprezy po raz pierwszy będzie Amfiteatr Kadzielnia. Jak się okazuje federacja poinformowała nas również o miejscu i dacie gali KSW 73. Gala ma odbyć się 20 sierpnia 2022 roku w warszawskim Torwarze.

Kogo zobaczymy na gali KSW 72?

W walce wieczoru będziemy mogli zobaczyć pojedynek w kategorii półśredniej. Zawalczy w niej Tomasz Romanowski oraz Andrzej Grzebyk. Kolejny pojedynek, który będziemy mieli okazję oglądać to pojedynek między Patrykiem Kaczmarczykiem a Dawidem Śmiełowskim, w kategorii piórkowej.

Walka wieczoru na gali KSW 72

Jak się okazuje początkowo do walki z Romanowskim miał wyjść Adrian Bartosiński. Niestety do walki nie może dojść ze względu na problemy prywatne Adriana. Jego zastępcą został ogłoszony Andrzej Grzebyk, który jest głodny zwycięstwa. Romanowski po swoich dwóch ostatnich wygranych, jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!