fbpx
Gustavo Oliveira

Gustavo Oliveira

Zawodnik MMA Gustavo Oliveira

Biogram

Gustavo Oliveira - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Gustavo Oliveira - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Gustavo Oliveira?

Gustavo Oliveira, 25-letni Portugalczyk, dołączył do prestiżowej federacji KSW. Młody zawodnik, startujący w wadze koguciej, może pochwalić się imponującym rekordem 8-1. Co więcej, Oliveira imponuje swoimi występami, kończąc aż siedem z ośmiu wygranych walk przed czasem.

Gustavo Oliveira – kariera MMA

Oliveira jest znany z niezwykłego serca i determinacji, co przyczyniło się do nadania mu przydomku „Heart”. Jego styl walki jest dynamiczny i ofensywny, co przyciąga uwagę kibiców na całym świecie. Z jego czterech zwycięstw przez nokaut i trzech przez poddanie wynika, że jest on wszechstronnym zawodnikiem, dobrze radzącym sobie zarówno w stójce, jak i na macie.

Gustavo Oliveira – styl walki

Mimo swojego młodego wieku, Oliveira już zdobył uznanie w świecie MMA. Jego umiejętności techniczne, szybkość i siła sprawiają, że jest groźnym przeciwnikiem dla każdego rywala. Jego styl walki pełen jest akcji i widowiskowych momentów, co przyciąga uwagę fanów i zapewnia emocjonujące widowisko na każdej gali, na której się pojawia.

Gustavo Oliveira – KSW

Dołączenie do federacji KSW jest ważnym krokiem w karierze Oliveiry. KSW jest jedną z najbardziej prestiżowych organizacji MMA w Europie, a walki organizowane przez tę federację przyciągają uwagę zarówno lokalnych fanów, jak i międzynarodowej widowni. Dla Oliveiry to szansa na zdobycie większej rozpoznawalności i stawienie czoła wyzwaniom wśród najlepszych zawodników w swojej kategorii wagowej.

Gustavo Oliveira - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Heart

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.08.25

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Brazil

Gustavo Oliveira - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Gustavo Oliveira - Newsy