fbpx
Andrzej Grzebyk

Andrzej Grzebyk

Zawodnik MMA Andrzej Grzebyk

Biogram

Andrzej Grzebyk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Andrzej Grzebyk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Andrzej Grzebyk – kim jest?

To zawodnik urodzony 25 listopada 1990 roku w Rzeszowie. Jest polskim zawodnikiem walczących w mieszanych sztukach walki. Został podwójnym mistrzem federacji FEN zarówno w wadze średniej, jak i półśredniej. Od maja 2020 roku możemy oglądać go w federacji KSW. Klub, w którym trenuje mężczyzna to Legion Team Tarnów. Jego wzrost wynosi 184 cm, a waga 84 kg. Jego pseudonim w federacji to Double Champ.

Andrzej Grzebyk – biografia

Jeśli chodzi o osiągnięcia Andrzeja pod koniec 2011 roku zdobył pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Południowej na gali ALMMA 14. Następne jego osiągnięcie to Złoty Laur 2017 roku za bardzo zaciętą walkę i zwycięstwo na gali FEN 18. W 2019 został okrzyknięty mistrzem federacji FEN przez zdobycie dwóch mistrzostw w wadze średniej i półśredniej. W 2020 roku otrzymał nagrodę w kategorii walka roku, a w 2021 otrzymał nagrodę Złota pięść.

Andrzej Grzebyk – kariera w MMA

W maju 2020 roku podpisał kontrakt z federacją KSW. Mężczyzna zwyciężył swoją debiutancką walkę w tej federacji za sprawą nokautu. Swoją pierwszą walkę w tej federacji przegrał w 2020 roku przez złamanie nogi w pierwszej rundzie. Grzebyk ma za sobą 23 stoczone walki w tym 18 zwycięstw. Walkę przez nokaut wygrał już 11 razy, a przez decyzje sędziów 4 razy.

Andrzej Grzebyk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Kickboxing

Pseudonim: Podwójny mistrz

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990.11.25

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Andrzej Grzebyk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:21

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Andrzej Grzebyk - Newsy