fbpx
Wotore 7 – karta walk, walki, zawodnicy

Wotore 7 – karta walk, walki, zawodnicy

Spis treści - Wotore 7 – karta walk, walki, zawodnicy

Gala Wotore 7 przyniesie wiele niezapomnianych pojedynków na najwyższym poziomie. Zawodnicy przygotowują się do swoich walk z determinacją i wiedzą, że na nich spoczywać będzie odpowiedzialność za zapewnienie widowiskowej rywalizacji. Wśród zapowiedzianych walk było planowane starcie pomiędzy zwycięzcami poprzedniej edycji, Michałem Więcławskim i Fabianem Rulewskim. Miał to być pojedynek o główną nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Jednak niespodziewanie obaj zawodnicy zdecydowali, że nie chcą ze sobą walczyć.

Wotore 7 – gdzie i kiedy odbędzie się gala?

Gala Wotore 7 ma odbyć się w Katowicach, a dokładniej w Walcowni. Całe wydarzenie będzie miało miejsce już 23 czerwca, a gala zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Po trailerze możemy zobaczyć, że zawodnicy moczą swoje ręce w żywicy i szkle, co może zapowiadać krwawą jatkę. Możliwe, że jest to tylko promocja wydarzenia, ale z pewnością taki wstęp do gali zrobił duże wrażenie na widzach. Wydarzenie do tej pory obiecuje niezapomniane emocje, nieustraszonych wojowników i krwawe walki bez żadnych zahamowań.

Wotore 7 – walki

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów Wotore 7 będzie ośmioosobowy Turniej, w którym weźmie udział międzynarodowa obsada zawodników. To będzie prawdziwa bitwa gigantów, gdzie każdy z nich będzie walczył o zwycięstwo i zaszczytne miejsce na podium. Szykują się niezwykle zacięte pojedynki, które dostarczą niezapomnianej adrenaliny wszystkim zgromadzonym na trybunach.

Wotore 7 – karta walk

Federacja jak do tej pory ujawniła nam tylko kilka nazwisk, które będziemy mieli okazję zobaczyć na gali Wotore 7. Zapowiada się niezwykle widowiskowa i spektakularna gala, która dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno zawodnikom, jak i widzom. Nie zabraknie również innych emocjonujących starć, bo na karcie walk Wotore 7 znajduje się aż pięć superfightów. Zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności i determinację, starając się wygrać pojedynek. Ale to nie wszystko! Wielkim wydarzeniem tego wieczoru będzie mistrzowskie starcie o pas Wotore. Karta walk opublikowana do tej pory prezentuje się następująco:

Main event

 • Dominik Pudzianowski vs. Tomasz „Obcol” Obcowski

Uczestnicy turnieju

 • Maciej Gradecki
 • Artur Chmielewski
 • Kamil Heberlein
 • Radan Skoumal
 • Dawid Tomaszewski
 • Filip Myśliński
 • Paweł Gołębiewski
 • Igor Makowski

Ekstra Fight:

 • Michał Więcławski vs. Krzysztof Waczyński
 • Fabian Rulewski vs. Jakub Ozga
 • Szymon „Apteka” Nowowiejski vs. Kamil Minda
 • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Dominik Owsiany

Sprawdź: Wyniki – Wotore 7

Wotore 7 – zawodnicy

Dla tych zaprzyjaźnionych fighterów, którzy mieli zawalczyć w walce wieczoru ważniejsza jest prawdziwa walka bez żadnych zahamowań, niż pieniądze. Organizatorzy gali Wotore 7 szanują ich decyzję, ale jednocześnie nie wyobrażają sobie tego wydarzenia bez ich udziału. Dlatego też przygotowali coś specjalnego dla wszystkich fanów. Znaleziono godnych przeciwników, którzy jak Michał Więcławski i Fabian Rulewski, wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami i mocnymi ciosami. Teraz na karcie walk pojawią się nie jeden, ale aż dwa EXTRA STARCIA! Michał Więcławski zmierzy się z Krzysztofem Waczyńskim, a Fabian Rulewski zawalczy z Jakubem Ozgą. To będzie prawdziwe starcie czterech gigantów, którzy z pewnością dostarczą widzom niesamowitych emocji.

Gdzie można obstawić Wotore 7?

Wotore 7 to również wydarzenie, które przyciąga uwagę fanów sportów walki i miłośników zakładów sportowych. Wielu z nich stawia na swoich faworytów, licząc na spektakularne zwycięstwa. Wiele renomowanych firm bukmacherskich oferuje możliwość obstawiania wydarzeń związanych z galą Wotore 7. Dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił, warto zapoznać się z ofertami bukmacherów i śledzić kursy dostępne na ich platformach.

Wotore 7 – gdzie oglądać?

Transmisja gali Wotore 7 będzie dostępna dla wszystkich fanów sportów walki. Organizatorzy zapewnili, że wydarzenie będzie można obejrzeć w telewizji oraz w internecie. Szczegółowe informacje dotyczące transmisji i godzin emisji walk zostaną podane wkrótce, dlatego warto śledzić oficjalne kanały informacyjne związane z wydarzeniem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!