fbpx
Filip Myśliński

Filip Myśliński

Zawodnik MMA Filip Myśliński

Biogram

Filip Myśliński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Filip Myśliński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Filip Myśliński – kim jest?

Myśliński to 19-letni utalentowany i ambitny zawodnik, który zamierza podbić serca fanów i zdobyć tytuł najsilniejszego zawodnika. Z pasją, siłą i determinacją staje do walki, gotowy zmierzyć się z najlepszymi w tej krwawej organizacji jaką jest Wotore.

Filip Myśliński – waga

Filip Myśliński to imponujący fizycznie młody człowiek, który dysponuje imponującą masą mięśniową. Z tego co podaje organizacja Filip waży 102 kilogramy. Jego sylwetka przyciąga uwagę i wywołuje respekt już na pierwszy rzut oka. Jednak to nie tylko imponujący wygląd sprawia, że Filip jest tak interesującym zawodnikiem.

Filip Myśliński – walka

Ten utalentowany młodzieniec posiada również niezwykły styl walki, który łączy elementy ulicznej bójki z technikami wyuczonymi na treningach. To połączenie daje mu przewagę i sprawia, że jego rywale nie mają łatwego zadania. Filip emanuje młodzieńczym zapałem i energią, która przyciąga uwagę publiczności i sprawia, że jego walki są niezwykle emocjonujące.

Filip Myśliński – Wotore

WOTORE 7 to prawdziwy sprawdzian umiejętności dla Filipa. To rywalizacja na najwyższym poziomie, gdzie tylko najsilniejsi i najbardziej zdeterminowani mają szansę przetrwać. Walki są pełne napięcia, adrenaliny i dramatyzmu, a publiczność śledzi każdy ruch Filipa z zapartym tchem.

Filip Myśliński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 2004 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Filip Myśliński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Filip Myśliński - Newsy