fbpx
Kamil Heberlein

Kamil Heberlein

Zawodnik MMA Kamil Heberlein

Biogram

Kamil Heberlein - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kamil Heberlein - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kamil Heberlein – kim jest?

Kamil Heberlein to zawodnik, który ma już za sobą pierwsze kroki w oktagonie. Ten niezwykły wojownik po raz kolejny staje do walki na arenie WOTORE, gotowy zdobyć główną nagrodę i wieczną chwałę. Jego mocny charakter i nieustępliwość, które kształtował na macie od 13 roku życia, sprawiają, że jest prawdziwym wyróżnikiem tego turnieju.

Kamil Heberlein – umiejętności

Kamil posiada stalowe pięści i odporność na ciosy, co czyni go niezwykle groźnym przeciwnikiem dla każdego rywala. Choć na zdjęciach może wydawać się niepozorny, na arenie zamienia się w prawdziwą bestię, której jedyną zasadą jest walka, dopóki ma siły. Jego determinacja, zaangażowanie i nieustanny wysiłek w treningu czynią go niebezpiecznym rywalem dla każdego, kto stanął mu naprzeciw.

Kamil Heberlein – Wotore

Pytanie, z kim Kamil zmierzy się 23 czerwca, budzi ogromne zainteresowanie. Jego przeciwnik będzie miał trudne zadanie, stając naprzeciw niepowstrzymanego wojownika, który nie zna litości na ringu. Kamil Heberlein nie tylko chce wygrać, ale także zapisać swoje imię na kartach historii walk na gołe pięści. Czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć, jak Kamil Heberlein zaprezentuje się w kolejnej walce na arenie WOTORE. Jego zapał, siła i determinacja zapewniają, że będzie to widowisko pełne emocji, zaciętych starć i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Kamil Heberlein - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Kamil Heberlein - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kamil Heberlein - Newsy