fbpx
Tomasz Obcowski

Tomasz Obcowski

Zawodnik MMA Tomasz Obcowski

Biogram

Tomasz Obcowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Tomasz Obcowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Tomasz Obcowski – kim jest?

W środowisku sportów walki zaczyna pojawiać się nowe nazwisko – Tomasz Obcowski. Ten utalentowany zawodnik ma zadebiutować na gali Wotore 7 i już teraz wzbudza zainteresowanie wielu fanów.

Tomasz Obcowski – XPC

Tomasz Obcowski zasłynął zwycięstwem w kategorii monster podczas prestiżowych zawodów XPC w 2022 roku. Jego imponujące umiejętności oraz widowiskowe występy przyciągnęły uwagę publiczności i ekspertów. Teraz nadchodzi kolejne wyzwanie dla tego utalentowanego wojownika.

Tomasz Obcowski – Wotore

Nadchodząca gala Wotore 7 obiecuje wielkie emocje dla fanów sportów walki. Tomasz Obcowski stanie w ringu naprzeciwko Dominika Pudzianowskiego, brata znanego strongmana Mariusza Pudzianowskiego. To starcie zapowiada się niezwykle ekscytująco, ponieważ obaj zawodnicy mają swoje mocne strony i niezwykłą determinację. Walka z Pudzianowskim będzie dla Obcowskiego nie tylko okazją do udowodnienia swoich umiejętności, ale również szansą na zdobycie większej popularności i uznania w świecie sportów walki. Zawodnik ma przed sobą ogromny potencjał, który może zaowocować dalszym rozwojem kariery i kolejnymi wygranymi.

Tomasz Obcowski – córka

Poza swoją sportową karierą, Obcowski jest również rodzinnym człowiekiem. Ma małą córkę, z którą często dzieli się zdjęciami na swoich mediach społecznościowych. Pokazuje, że mimo intensywnych treningów i przygotowań do kolejnych walk, potrafi znaleźć czas na życie osobiste i rodzinne relacje.

Tomasz Obcowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Tomasz Obcowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Tomasz Obcowski - Newsy