fbpx
Krzysztof Waczyński

Krzysztof Waczyński

Zawodnik MMA Krzysztof Waczyński

Biogram

Krzysztof Waczyński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Krzysztof Waczyński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Krzysztof Waczyński – kim jest?

Krzysztof Waczyński, znany również jako „Rambo”, to postać związana z Górnikiem Wałbrzych oraz światem sportów walki. Choć swoją przygodę z treningami rozpoczął stosunkowo późno, bo wieku 18 lat, jego zaangażowanie i determinacja przysporzyły mu pewne osiągnięcia w tej dziedzinie. Jego urodziny przypadają na 12 października 1987 roku, a miejscem urodzenia jest Wałbrzych.

Krzysztof Waczyński – biografia

Waczyński jest kibicem Górnika Wałbrzych, co pokazuje jego silne więzi z lokalną społecznością. Jednak to Muay Thai było jego pierwszym krokiem w świat sportów walki. Później wyjechał do Holandii, gdzie rozpoczął treningi MMA i walczył na poziomie amatorskim. Po powrocie do Polski, trenował głównie dla własnej przyjemności, choć zawsze zachowywał pasję do walki.

Górnika Wałbrzych – Wotore

W roku 2020 Krzysztof Waczyński wziął udział w turnieju na gali WOTORE 3, osiągając finałowy etap zawodów. Niestety, z powodu kontuzji nie był w stanie wystąpić w decydującej walce. Ten czas pokazał, że jego umiejętności i determinacja są na tyle znaczące, że może śmiało konkurować na zawodowym poziomie.

Górnika Wałbrzych – The War

Czerwiec 2021 roku przyniósł kolejną okazję dla Waczyńskiego, który wystąpił na gali THE War 1. W ramach tej imprezy stoczył walkę 3 na 3, reprezentując swój ukochany klub, Górnik Wałbrzych. Jego drużyna szybko pokonała rywali z Dębicy, co przyniosło mu kolejne zwycięstwo i wzrost popularności.

Krzysztof Waczyński – klub

Obecnie Krzysztof Waczyński nie jest związany kontraktem z federacją Wotore i nieustannie doskonali swoje umiejętności w klubach Imperium Boxing Wałbrzych oraz Contender Kamienna Góra.

Krzysztof Waczyński – wzrost

Wzrost Waczyńskiego wynosi 182 cm, co daje mu pewną przewagę fizyczną w starciach. Jego umiejętności i techniki walki rozwijają się pod okiem doświadczonych trenerów w klubach, w których trenuje.

Krzysztof Waczyński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Rambo

Data urodzenia (ile ma lat?): 12 października 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wałbrzych

Krzysztof Waczyński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof Waczyński - Newsy