fbpx
Dawid Tomaszewski

Dawid Tomaszewski

Zawodnik MMA Dawid Tomaszewski

Biogram

Dawid Tomaszewski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Dawid Tomaszewski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Dawid Tomaszewski – kim jest?

Dawid Tomaszewski to niezwykle utalentowany karateka pochodzący ze Żmigrodu, który swoimi umiejętnościami i determinacją zdobył uznanie na międzynarodowej arenie sportów walki. Jego osiągnięcia na XV Mistrzostwach Świata w Funakoshi Shotokan Karate Association są dowodem na jego niezwykłe umiejętności i poświęcenie w treningach.

Dawid Tomaszewski – medale

Podczas tych mistrzostw Dawid Tomaszewski zdobył aż dwa złote medale, potwierdzając swoją dominację i doskonałość w tej dyscyplinie. Jego technika, siła i perfekcyjne opanowanie sprawiły, że stał się prawdziwą gwiazdą turnieju i zasłużenie zapisał się w historii sportu.

Dawid Tomaszewski – Wotore

Obecnie Dawid Tomaszewski szykuje się do swojego kolejnego wyzwania, a mianowicie udziału w turnieju Wotore 7. Ten prestiżowy event przyciąga najlepszych zawodników z różnych dziedzin sportów walki, a udział Tomaszewskiego jest znakiem rozpoznawczym jego talentu i reputacji. Jego obecność na tym turnieju obiecuje niezwykłą dawkę emocji i widowiskowych walk.

Dawid Tomaszewski – karate

Dawid Tomaszewski jest nie tylko zdolnym karateką, ale także inspirującym wzorem dla młodych adeptów tej sztuki walki. Jego dyscyplina, poświęcenie i dążenie do doskonałości stanowią prawdziwy przykład, jak ciężka praca i determinacja mogą prowadzić do osiągnięcia sukcesu na najwyższym poziomie.

Dawid Tomaszewski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: Karate

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Żmigród

Dawid Tomaszewski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Dawid Tomaszewski - Newsy