fbpx
Maciej Gradecki

Maciej Gradecki

Zawodnik MMA Maciej Gradecki

Biogram

Maciej Gradecki - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Maciej Gradecki - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Maciej Gradecki – kim jest?

Maciej Gradecki to zawodnik, który nie boi się wyzwań i postanowił wkraczać na arenę WOTORE, gotowy do walki o główną nagrodę w wysokości 50 000 PLN. Jego niezwykły styl walki łączy w sobie elementy MMA i BJJ, co czyni go nieprzewidywalnym i niebezpiecznym przeciwnikiem dla każdego rywala.

Maciej Gradecki – wzrost i waga

To, co wyróżnia Macieja, to nie tylko jego imponujące warunki fizyczne, mierząc 180 cm i ważąc 104 kg, ale także jego szalony charakter, ogromna siła, zwinność i technika. Każdy jego ruch na ringu jest przemyślany i celowy, a jego umiejętności pozwolą mu sięgnąć po zwycięstwo.

Maciej Gradecki – motto

Motto życiowe, którym Maciej Gradecki się kieruje, to „KILL OR BE KILLED” – zabić albo zostać zabitym. Ta dewiza doskonale oddaje jego mentalność i podejście do walki. Maciej nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć sukces i pokazać, że jest prawdziwym wojownikiem.

Maciej Gradecki – Wotore

Jego obecność na arenie WOTORE 7 zapowiada niezwykłe starcia i niezapomniane widowisko dla wszystkich fanów walk na gołe pięści. Jego styl walki i determinacja przyciągną uwagę widzów, którzy z zapartym tchem będą śledzić każdy jego ruch.

Maciej Gradecki - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Maciej Gradecki - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Maciej Gradecki - Newsy