fbpx
Paweł Gołębiewski

Paweł Gołębiewski

Zawodnik MMA Paweł Gołębiewski

Biogram

Paweł Gołębiewski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Paweł Gołębiewski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Paweł Gołębiewski – kim jest?

Na arenie WOTORE 7 pojawia się prawdziwy Polski Wiking czyli Paweł Gołębiewski. Ten nieustraszony zawodnik już wcześniej zademonstrował swoją siłę woli i umiejętności na turniejach WOTORE 5 i WOTORE 6, teraz jednak powraca jeszcze mocniejszy i bardziej zdeterminowany.

Paweł Gołębiewski – technika walki

Jedną z najczęściej stosowanych przez Pawła technik walki jest tzw. anakonda, czyli duszenie. Ta skuteczna i potężna technika sprawia, że jego przeciwnicy muszą być w pełnej gotowości, aby stawić mu czoła. Jednak nie tylko siła i determinacja charakteryzują Pawła Gołębiewskiego.

Paweł Gołębiewski – praca

Paweł pracuje jako bramkarz na dyskotekach, co dodatkowo trenuje jego refleks i umiejętności obronne. Swoje umiejętności i hart ducha rozwija także w klubie sportowym MMA – Arrachion Olsztyn, gdzie systematycznie uczestniczy w sparingach.

Paweł Gołębiewski – biografia

Początki Pawła w świecie walki sięgają 8. roku życia, kiedy to na kasetach video zaczął oglądać filmy o sportach walki, a jego inspiracją był między innymi legendarny Bruce Lee. To dziecięce „hobby” przerodziło się w pasję, a następnie w profesjonalną karierę. Paweł Gołębiewski wzoruje się m.in. na Andersonie Silvie, brazylijskim zawodniku mieszanych sztuk walki, który zdobył mistrzostwa w różnych dyscyplinach takich jak MMA, boks, brazylijskie jiu-jitsu, boks tajski, taekwondo, judo i capoeira.

Paweł Gołębiewski – psy

Jego nieustępliwość i determinacja sprawiają, że nie poddaje się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Każda wolna chwila to dla niego okazja do treningu, ale także do pomocy potrzebującym zwierzętom. Prywatnie jest właścicielem trzech psów, z którymi dzieli swoje serce i zapewnia im odpowiednią opiekę. Jego pasja do walki i troska o bezbronnych sprawiają, że Paweł Gołębiewski to nie tylko wojownik na arenie Wotore, ale także wzór do naśladowania dla innych sportowców.

Paweł Gołębiewski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Polski Wiking

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Paweł Gołębiewski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paweł Gołębiewski - Newsy