fbpx
Fabian Rulewski

Fabian Rulewski

Zawodnik MMA Fabian Rulewski

Biogram

Fabian Rulewski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Fabian Rulewski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Fabian Rulewski – kim jest?

Fabian Rulewski to utalentowany zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który w ostatnim czasie zyskał na popularności w polskim świecie sportów walki. Jego wszechstronność, determinacja i widowiskowe zwycięstwa sprawiły, że stał się rozpoznawalną postacią w branży.

Fabian Rulewski – Wotore

Rulewski zapisał się w pamięci fanów po swoim udziale w turnieju Wotore 6. Już w ćwierćfinale imponująco znokautował w pierwszej rundzie doświadczonego Michała „Kornika” Kornackiego, zdobywając uznanie za swoje niezwykłe umiejętności i siłę ciosu. W półfinale miał zmierzyć się z Krzysztofem Zaradnym, jednak kontuzja rywala sprawiła, że Rulewski automatycznie awansował do finału, który miał odbyć się na prestiżowej gali Wotore 7.

Fabian Rulewski – potencjalne walki

Nadchodząca gala Wotore będzie dla Rulewskiego kolejnym ważnym wyzwaniem. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony Jakub „Ozi” Ozga, który jest dobrze znany w świecie MMA. Rulewski jest jednak gotowy na tę walkę i zamierza udowodnić, że jest godnym rywalem dla doświadczonego zawodnika.

Fabian Rulewski – kariera w MMA

Debiut Rulewskiego w MMA miał miejsce na gali WW 1 – Wieczór Wojowników w 2018 roku, gdzie zmierzył się z trudnym przeciwnikiem. Młody zawodnik imponująco wygrał ten pojedynek przez TKO już w pierwszej rundzie, co było dowodem na jego umiejętności i potencjał. Fabian Rulewski nie tylko posiada imponujące umiejętności techniczne, ale również charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem w swoją karierę.

Fabian Rulewski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Fabian Rulewski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:3

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Fabian Rulewski - Newsy