fbpx
Michał "Komandos" Więcławski

Michał "Komandos" Więcławski

Zawodnik MMA Michał "Komandos" Więcławski

Biogram

Michał "Komandos" Więcławski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Michał "Komandos" Więcławski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Michał „KOMANDOS” Więcławski – kim jest?

Michał Więcławski to zawodnik, który wziął udział w turnieju MMA na gołe pięści podczas gali THE WAR. Jest bratem bliźniakiem zwycięzcy trzeciej edycji WOTORE, co samo w sobie świadczy o genach walki, które płyną w ich żyłach. Michał, znanym również jako „KOMANDOS”, jest prawdziwym ulicznym wojownikiem, który zawsze dąży do zwycięstwa. Jego motto, które głosi tatuaż na ciele, brzmi: „jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny”. To stanowi wyraźny sygnał, że w turnieju THE WAR nie będzie brał jeńców.

Michał „KOMANDOS” Więcławski – biografia

Pochodzący z Grudziądza, Michał od najmłodszych lat był zafascynowany walkami i bójkami. Mimo że w młodości był cichym i nieśmiałym dzieckiem, to właśnie bójki w jego życiu zmieniły wiele rzeczy. Jego wujek, który był bokserem, podzielił się z nim swoją wiedzą na temat sztuk walki i uczył go, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach na ulicy. Wraz z bratem bliźniakiem zapisali się na treningi MMA, które miały na celu dalsze rozwijanie ich talentów i umiejętności.

Michał „KOMANDOS” Więcławski – Wotore

Michał w 2022 roku zadebiutował w turnieju WOTORE. Już na czwartej edycji tej imprezy znokautował swojego przeciwnika, Bartosza Kwiatkowskiego, w drugiej rundzie superfightu. Następnie wziął udział w turnieju głównym podczas szóstej edycji WOTORE, gdzie odniósł kolejne spektakularne zwycięstwa. W ćwierćfinale pokonał Mateusza Grzegorzewskiego w zaledwie 27 sekundach pierwszej rundy, a w półfinale zaledwie 13 sekund wystarczyło mu, aby znokautować Allala Hamzę. Te imponujące zwycięstwa zapewniły mu miejsce w finale WOTORE 7, gdzie miał się zmierzyć z drugim półfinalistą, Fabianem Rulewskim.

Michał „KOMANDOS” Więcławski – uliczny wojownik

Michał „KOMANDOS” Więcławski jest prawdziwym ulicznym wojownikiem. Jego styl walki cechuje się nieustępliwością, agresywnością i determinacją. Zawsze dąży do zdominowania swojego przeciwnika i zakończenia walki przed czasem. Jego szybkie wygrane przez nokaut stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Michał „KOMANDOS” Więcławski – osiągnięcia

Choć Michał jest młody, ma już na swoim koncie imponujące osiągnięcia. Debiutując na czwartej edycji turnieju WOTORE, szybko zyskał uznanie, nokautując swojego przeciwnika w drugiej rundzie superfightu. Jego kolejne zwycięstwa w turnieju głównym, gdzie pokonał rywali w błyskawicznym tempie, świadczą o jego wyjątkowych umiejętnościach i zdolnościach.

Michał „KOMANDOS” Więcławski – kariera MMA

Mimo że Michał nie lubił zawodów, które wymagały noszenia rękawic i ochraniaczy, udowodnił, że klatka MMA jest jego naturalnym środowiskiem. Jego instynkt w walce na gołe pięści, połączony z techniką i siłą, sprawiają, że jest groźnym przeciwnikiem dla każdego, kto stanąłby mu na drodze.

Michał "Komandos" Więcławski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: Boks

Pseudonim: Komandos

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Grudziądz

Michał "Komandos" Więcławski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał "Komandos" Więcławski - Newsy