fbpx
szymon.apteka

Twój Koszmar Apteka

Zawodnik MMA Twój Koszmar Apteka

Biogram

Twój Koszmar Apteka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Twój Koszmar Apteka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Twój Koszmar Apteka – kim jest?

Apteka a w zasadzie Szymon Nowowiejski urodził się w 1992 lub 1991 roku. Jest influencerem, a jego konto na Instagramie obserwuje około 70 tysięcy osób. Jest to bardzo kontrowersyjna postać, która zasłynęła w Internecie atakiem na jednego z zawodników Fame MMA. Szymon dał o sobie również znać, gdy udało mu się złowić rekordowego suma, co przyciągnęło uwagę nie tylko internetu, ale także polskiej telewizji.

Twój Koszmar Apteka – wiek i waga 

Z podanych informacji wiemy również, że ma 191 cm wzrostu, a jego waga to 115 kg. Z jego Instagrama możemy dowiedzieć się również, że prowadzi lombard.

Szymon Nowowiejski – biografia

Jeśli chodzi o jego początki w internecie, cała głośna sytuacja dotycząca jego osoby rozpoczęła się, kiedy wparował do hotelu Amadeusza Ferrariego. Jak się okazało obydwaj mężczyźni przebywali w Tajlandii, a Aptece nie spodobał się nowy format prowadzony przez Trans. Tv. Cała sytuacja wpłynęła na wzrost zainteresowania Szymonem i internecie, a sam Amadeusz powiedział, że za takie zachowanie nigdy nie dostanie z nim walki. Sytuację jeszcze bardziej zaognił fakt, że Polak dodał na swoje story zdjęcie z Apteką, dodatkowo go promując.

Szymon Nowowiejski – lombard

Z Instagrama Nowowiejskiego wynika, że prowadzi firmę lombard. W kilku postach zachęca do skorzystania z usług swojego przybytku, zapewniając przy tym przyjazne ceny dla każdego.

Szymon Nowowiejski – partnerka

Nie ma dostępnych informacji na temat życia osobistego Nowowiejskiego, w tym o jego dziewczynie. Istnieją jednak zdjęcia na Instagramie, na których widoczny jest w towarzystwie pewnej kobiety, jednak nieznane są dokładne szczegóły ich relacji.

Szymon Nowowiejski – aresztowanie

Niedawno pojawiła się informacja o zatrzymaniu czterech mężczyzn, w tym Szymona N., podczas operacji policyjnej. Zabezpieczono narkotyki, broń i inne przedmioty nielegalne. Mężczyźni są również posądzeni o handel i produkcję narkotyków.

Apteka – kariera w MMA

Nowowiejski jest również zawodnikiem MMA i trenuje pod okiem Gabriela Skiby. Reprezentuje kluby Bastion Tychy, kickboxingu Tychy i Tiger MT. Chociaż planował zadebiutować w federacji MMA Wotore, do wypadku motocyklowego, który mu się przytrafił, nie doszło. Finalnie zawalczył i przegrał walkę na gali Wotore 7.

Twój Koszmar Apteka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Wotore

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Apteka

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991/1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Twój Koszmar Apteka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Twój Koszmar Apteka - Newsy