fbpx
rutkowski vs eskiev

Rutkowski vs. Eskiev – pojedynek na szczycie wagi piórkowej.

Spis treści - Rutkowski vs. Eskiev – pojedynek na szczycie wagi piórkowej.

W mediach społecznościowych największej federacji MMA w Polsce pojawiła się wczoraj kapitalna informacja. Na gali KSW 73 zobaczymy hitowe starcie na samym szczycie kategorii piórkowej. Naprzeciw siebie stanie dwóch mocnych zawodników Daniel Rutkowski oraz Lom-Alim Eskiev. Czy będzie to walka, która wyłoni pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi piórkowej? Z całą pewnością!!!

Rutkowski i Eskiev – KSW 73

Oficjalna data KSW 73 została ogłoszona podczas ostatniej gali KSW 72 w Toruniu. Karta walk była przeładowana wielkimi nazwiskami, a kibice zobaczyli kawałek świetnego MMA. W rankingu nastąpiło bardzo dużo przetasowań. Bardzo głośnych i kontrowersyjnych przetasowań. Sebastian Rajewski pomimo bliskiej walki z championem – Marianem Ziółkowskim, spadł na 5 miejsce w rankingu wagi lekkiej. Daniel Torres po zwycięstwie nad Borysem Mańkowskim awansował na 1 lokatę w rankingu wagi lekkiej. Otworzyło to miejsce na skok w rankingu dla Rutkowskiego i Eskieva. Rutek awansował na 1 miejsce, a Eskiev na drugie miejsce. Pojedynek tych dwóch panów będzie niezwykle mocnym 15 minutowym pojedynkiem.

Rutkowski vs. Eskiev – co jeszcze na KSW 73?

Walka na szczycie wagi piórkowej może stać się co-main eventem gali. Oglądając poprzednie walki obu panów, śmiało można postawić i skrzynkę dobrej wódki, że walka będzie niezwykle emocjonująca. My nie możemy się już doczekać walki Rutkowski vs. Eskiev. Co jeszcze na KSW 73? Gala odbędzie się na warszawskim COS Torwarze, a w walce wieczoru zawalczą legendy polskich sportów uderzanych – Tomasz Sarara vs. Arkadiusz Wrzosek. Gala odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku, więc w najbliższych tygodniach, KSW powinno odsłaniać kolejne karty. Kogo chcielibyście zobaczyć na gali w stolicy?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!