fbpx
Daniel Carvalho Torres

Daniel Torres

Zawodnik MMA Daniel Torres

Biogram

Daniel Torres - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Daniel Torres - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Daniel Torres

Brazylijczyk pochodzący z Natal w Brazylii. Były mistrz KSW w wadze piórkowej. Swoje pierwsze walki toczył w Państwie Kawy. Brazylię opuszczał z rekordem 6-3 i przeniósł się do polskiej federacji (początkowo FEN na jedną walkę), a następnie do KSW. Daniel Torres ma bardzo niewygodny styl dla przeciwników i jest niezwykle groźny.

Daniel Torres – biografia

Pochodzący z Brazylii, lecz walczący pod flagą Austrii. Biografia tego zawodnika łączy się z tymi dwoma państwami. Brazylijczyk w ostatnich latach mieszka i trenuje w Austrii wraz ze swoją o 13 lat starszą żoną – Jasminką Cive, która również jest zawodniczką mieszanych sztuk walki. Torres wywodzi się z karate i kickboxingu i to właśnie w tej płaszczyźnie stara się walczyć ze swoimi przeciwnikami.

Kariera w MMA – Daniel Torres

W Brazylii rozpoczął swoją karierę w MMA. Daniel Torres następnie pojawił się na polskiej scenie MMA. Po świetnej walce w federacji FEN, otrzymał propozycję z KSW, a po kilku walkach otrzymał walkę o pas mistrzowski w kategorii piórkowej. Zwyciężył z Salahdinem Parnasse i został mistrzem. Po kilku miesiącach, doszło do rewanżu. Brazylijczyk nie zrobił wagi, przegrał z Francuzem i stracił pas mistrzowski. Dziś zawodnik przeszedł do wagi lekkiej i właśnie w tej kategorii wagowej będzie toczył swoje najbliższe pojedynki.

Daniel Torres - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: Karate Shotokan

Pseudonim: Tucanão

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.02.06

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Natal, Rio Grande do Norte, Brazylia

Daniel Torres - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:14

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Daniel Torres - Newsy