fbpx
Lom-Ali Eskiev

Lom-Ali Eskiev

Zawodnik MMA Lom-Ali Eskiev

Biogram

Lom-Ali Eskiev - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Lom-Ali Eskiev - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Lom-Ali Eskiev – MMA, kariera w KSW

Lom-Ali Eskiev to uzdolniony rosyjski zawodnik MMA, który od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w organizacji KSW. Zanim dołączył do KSW, Eskiev walczył w różnych organizacjach na całym świecie, zdobywając cenne doświadczenie i nabyte umiejętności.

W KSW zadebiutował w 2021 roku, pokonując jednego z najlepszych  zawodników wagi piórkowej – Ordoneza. Od tamtego czasu Eskiev stoczył kilka znakomitych walk, zarówno z czołowymi zawodnikami KSW, jak i z zaproszonymi z zagranicy.

Lom-Ali Eskiev – waga piórkowa

Lom-Ali Eskiev rywalizuje w wadze piórkowej, czyli w kategorii do 66 kilogramów. W tej wadze jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników KSW, a jego styl walki wyróżnia się dużą dynamiką i agresywnością.

Eskiev to bardzo kompletny zawodnik, który potrafi zadawać ciosy zarówno stojąc, jak i na ziemi. Jego kondycja i wytrzymałość pozwalają mu na nieustanne naciskanie przeciwnika, co często przynosi mu zwycięstwa na punkty.

Lom-Ali Eskiev – Rutkowski – kluczowy pojedynek

Jednym z najważniejszych pojedynków w karierze Lom-Alego Eskieva w KSW był jego starcie z Adrianem Rutkowskim. Walka ta odbyła się podczas gali KSW 77 i miała ogromne znaczenie dla dalszej kariery Rosjanina.

Rutkowski był wtedy jednym z najbardziej utytułowanych zawodników wagi piórkowej w Polsce i uważany był za faworyta w starciu z Eskievem. Jednak Czeczen z niemieckim paszportem zaskoczył wszystkich swoją świetną formą i agresywnym stylem walki, co pozwoliło mu dotrwać do końća walki. Przegrał on jednak z Rutkowskim na punkty.

To starcie przyniosło Eskievowi wiele pozytywnych recenzji, a on sam stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych zawodników KSW.

Lom-Ali Eskiev - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Leon

Data urodzenia (ile ma lat?): 24 marca 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Niemcy

Lom-Ali Eskiev - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:20

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Lom-Ali Eskiev - Newsy