fbpx
MMA VIP 5½ - karta walk, godziny transmisji, zawodnicy, darmowe streamy

MMA VIP 5 ½ – karta walk, godziny transmisji, zawodnicy, darmowe streamy

Spis treści - MMA VIP 5 ½ – karta walk, godziny transmisji, zawodnicy, darmowe streamy

Po długiej przerwie, którą wielu spodziewało się zakończenia projektu, federacja MMA VIP powraca! Minęło ponad półtora roku od ostatniej edycji, która odbyła się w marcu 2022 roku, gdzie mogliśmy zobaczyć takie sławy jak Najman czy Misiek z Nadarzyna. Teraz nadszedł czas, aby poznać uczestników kolejnego wydarzenia organizowanego przez MMA VIP.

MMA VIP 5 ½ – konferencja

W piątek 16 czerwca federacja ogłosiła na swoim koncie na Instagramie powrót i zapowiedziała pierwszą konferencję. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na żywo 21 czerwca o godzinie 20:00. Kibice oczekiwali tych wieści od ponad roku. Przypuszcza się, że ze względu na tak długi czas oczekiwania na piątą galę, nazwano ją MMA VIP 5½.

MMA VIP 5 ½ – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Informacje dotyczące dokładnej daty i miejsca gali MMA VIP 5 nie są jeszcze powszechnie znane. Wszystko wskazuje jednak na to, że wydarzenie odbędzie się w okolicach czerwca lub lipca 2023 roku. Po wcześniejszych problemach z lokalizacją na czwartej edycji, organizatorzy z pewnością postarają się, aby MMA VIP 5 odbyło się bez zakłóceń.

MMA VIP 5 ½ – karta walk

Na tym etapie nie została jeszcze ujawniona pełna karta walk dla gali MMA VIP 5½. Jednak możemy się spodziewać starć w różnych kategoriach wagowych i pojedynków pełnych pasji i adrenaliny. Organizatorzy z pewnością przygotują interesujące zestawienia, aby zaspokoić oczekiwania fanów MMA VIP. Będziemy śledzić wszelkie informacje na temat ogłoszenia oficjalnej karty walk i przekazywać je naszym czytelnikom. Na gali pojawi się:

 • Tomasz Chic,
 • Krystian „Świstak” Bajor,
 • Kazik Klimat,
 • Adam Soroko,
 • Mateusz Kurzątkowski,
 • Rafal Jackiewicz,
 • Patryk Tołkaczewski,
 • Marek Morus,
 • Bodychrist,
 • Grzegorz Białas,
 • Taxi Złotówa,
 • Andrzej Żuromski,
 • Damian Kiwior,
 • Ryszard Szczena Dąbrowski,
 • Sonic Valerianov,
 • Michał Wołczyk,
 • Iron.x
 • Michał miami Jankowski
 • Marek Molak – współprowadzący

Sprawdź: MMA VIP 5½ – wyniki!

MMA VIP 5 ½ – gdzie oglądać?

Gala MMA VIP 5½ będzie dostępna do oglądania poprzez płatną transmisję Pay-Per-View (PPV). Będzie to okazja, aby śledzić wydarzenie na żywo z wygody własnego domu. Wystarczy zakupić dostęp do transmisji PPV, aby nie przegapić żadnej emocjonującej walki i w pełni cieszyć się widowiskiem.

MMA VIP 5 ½ – darmowe streamy (darmowe kody)

Ważne jest podkreślenie, że korzystanie z darmowych streamów, które nie są legalnie udostępniane przez organizatorów gali, jest niezgodne z prawem. Darmowe streamy często naruszają prawa autorskie i nie wspierają rozwoju sportu. Dlatego zalecamy korzystanie z oficjalnych, płatnych transmisji PPV, które zapewniają najwyższą jakość i wspierają organizację i zawodników.

MMA VIP 5 ½ – zawodnicy

Na chwilę obecną nie są jeszcze znane informacje dotyczące listy zawodników, którzy wezmą udział w gali MMA VIP 5½. Jednak fani mogą być pewni, że organizatorzy przygotują im niezapomniane starcia i emocje. W przeszłości na galach MMA VIP mieliśmy okazję oglądać takie sławy jak Marcin Najman, Michał Pasternak, czy inni utytułowani zawodnicy mieszanych sztuk walki. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie pełnej karty walk, która zapewni nam niezapomniane widowisko.

MMA VIP 5 ½ – gdzie można obstawić?

Jak na razie nie ma informacji o tym, czy będzie możliwość obstawiania wydarzenia MMA VIP 5½ u legalnych bukmacherów. W przeszłości miało to miejsce na galach organizowanych przez MMA VIP, ale ostateczna decyzja należy do bukmacherów. Warto śledzić oferty bukmacherskie w okresie przed galą, aby sprawdzić, czy dostępne są zakłady na poszczególne walki.

MMA VIP 5 ½ – gdzie oglądać?

Gala MMA VIP 5½ będzie dostępna do oglądania poprzez transmisję PPV. Organizatorzy zapewniają, że transmisja będzie oferować najwyższą jakość obrazu i dźwięku, umożliwiając fanom pełne wchłonięcie się w atmosferę wydarzenia. Informacje na temat platformy lub usługodawcy, który udostępni transmisję, zostaną ogłoszone w późniejszym czasie. Warto śledzić oficjalne kanały informacyjne i strony internetowe związane z MMA VIP, aby być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi transmisji gali.

MMA VIP 5 ½ – wielki powrót

Powrót gali MMA VIP 5½ to wielka radość dla fanów mieszanych sztuk walki. Po długim oczekiwaniu będziemy mieli okazję zobaczyć pasjonujące starcia i wzruszające momenty. Będziemy śledzić wszelkie informacje dotyczące karty walk, zawodników i transmisji, aby dostarczyć naszym czytelnikom najświeższe i najważniejsze informacje na temat tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować wszystko, co związane z galą MMA VIP 5½. Nie przegapcie tego spektakularnego powrotu i emocjonujących starć!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 3 Średnia: 3.7]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!